Najgori filmovi koje ste gledali...

  1. Nesto me nece ovih dana,pa sam odgledao jedno 4,5 filmova,ne zna se koji je gori...
    The other guys,komedija koja je po traileru obecavala,a ustvari je tesko govno,bukvalno me je glava bolela i jedva sam cekao da se zavrsi...
    Predators-Ne znam,mozda neko voli ovakve filmove,ali secam se AVP mi je bio ok film,ovo je stvarno djubre...
    Disaster movie-mislim da sam ovo ranije napisao vec,ali evo da se neko ne zajebe...Ima 1,7 ocenu na IMDB-u,nemojte da patite...

  2. ''Богови су пали на теме''...то сам гледао ко клинац и кидао се од смеха...као нешто што ће те забавити 90 минута је ок филм...али само први део...

  3. Triple X, ubedljivo.

  4. Било који део америчке пите.

  5. Duhovi u nama - Nikol Kidman

  6. A od domaćih - Dama koja ubija i more sličnih filmova, možda i legendarnih.

  7. Znam da će me većina pljuvati zbog ovoga, ali alergičan sam na urbane tinejdžerske komedije. Posebno su mi odvratni filmovi kao što su "Mi nismo anđeli 2" i "Munje".
    Pored njih, ne volim ni sportske komedije, zato što se 99,9999% njih završava tako što glavni junak u poslednjoj sekundi rešava odlučujuću utakmicu u korist svog tima i uopšte nema svrhe gubiti dragoceno vreme na njihovo gledanje.

  8. Munje!?!?!?!?!?!?!?

    Ajde Mi nismo anđeli 2, ali Munjeeeee!?!?!?!? Tako legendaran film da popljuješ, prosto ne mogu da verujem. :P

  9. Муње су срање, најпрецењенији наш филм икада.

  10. Pored njih, ne volim ni sportske komedije, zato što se 99,9999% njih završava tako što glavni junak u poslednjoj sekundi rešava odlučujuću utakmicu u korist svog tima i uopšte nema svrhe gubiti dragoceno vreme na njihovo gledanje.

    ahhahah mislis na slow motion ima ona sportska zajebancija sa onom dvojicom sto prave south park

  11. South Park su kraljevi. Jeste da im je možda malo oštriji humor nego što bi trebalo, ali sviđa mi se to što prave parodije na račun svega, a posebno svetskog džet-seta.

  12. Lepo kaže Peki D DŽem: "Munje su precenjene!".

  13. sauth park je genijalna serija a ne mogu da se setim kako se zove taj film koji je upravo sprdnja na te sportske filmove
    evo nasao http://en.wikipedia.org/wiki/BASEketball

  14. Богови су пали на теме

    Како се зове беше у оригиналу? Оћу мало да се подсетим детињства. :)

  15. 7 дана.Мислим да се тако зове филм.О мучењу је неком, не постоји ништа глупље.

  16. wojtek, на :) http://www.imdb.com/title/tt0080801/
    sumporbrate, ако ти је то најгори филм....

  17. "Raskid", u glavnoj ulozi: Russell Crowe, Salma Hayek.
    Kroz ceo film se muvaju, pa raskinu, opet muvaju, pa raskinu... (lim→200) i tako do kraja filma (valjda, jer nisam uspela da odgledam do kraja)

  18. Mislim da se zove "Od sumraka do svitanja". Čini mi se da je Antonio Banderas glavni baja.

    Tu kao nešto piče žurke, beže od murije, sve kul. A pazi ludnicu kad pređu meksičku granicu, zabodu u neku kafanu i odma tripuju da ih ganjaju slepi miševi po kafani. Misim...

  19. "Dünyayı Kurtaran Adam", ili ti čovek koji spasava svet, što mu dođe nešto kao turski rimejk Ratova Zvezda. Legendarni film koji je toliko loš da ne možete da ne vrištite od smeha dok ga gledate. :)

    Evo, zadnja scena velikoga fajta:
    http://www.youtube.com/watch?v=tx7PYAAOwxE

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.