Moram nekom da se izjadam :((

  1. Gde slušaš vesti?

  2. Eto i u BG-u, diglo me iz najslađeg sna, taman da prezalogajim na kvarno.

  3. Је л' ово увод у смак свијета јеботе ?

  4. Toma kad slavi to se oseti u regionu. I neka, zaslužio je.

  5. Oso na fakultet da radim domace. Ovoliko ih nisam ni u srednjoj radio, ali jbg, tada nije bilo za bodove. Opet nema spavanja...

  6. Idem da vadim krv večeras na privatnu kliniku, a hoću da umrem od straha, imam ogromnu fobiju od igli. Tako da ću verovatno da se prućiti posred ordinacije. :(

  7. Ne shvatam žene koje se boje krvi...

  8. Hahaha plašiš se boce.

  9. I ja se plašim da vadim krv...nemoj da žmuriš, nego samo okreni glavu na drugu stranu i nikako se ne osvrći dokle god ti ne stavi vaticu.

  10. večeras je žurka a ne znam koje gaćice da obučem uz suknjicu..da l' tange il' bubregare, crne ili crvene, da l' da ih nosim uopšte.. :((

  11. Ima fobiju od igle, pa koristi samo belo, nista zuto.

  12. Ne shvatam žene koje se boje krvi...

    Ma ne plašim se krvi, igli samo... :)

    ja se plašim da vadim krv...nemoj da žmuriš, nego samo okreni glavu na drugu stranu i nikako se ne osvrći dokle god ti ne stavi vaticu.

    Tako uvek i radim. :)

  13. Dragi Bravo,
    Ja obožavam da gledam kad mi vade krv, da li sam normalna?

  14. Tračice, gaće obavezno do tamo, vidiš kako pirka, a posle kad stigneš skini.

  15. Скини ћега на сред те журке и баци у ваздух да неко уфати, тај ће се жени или удаје.

  16. nat hvala najlepše.

  17. Nema na čemu, lepo se provedi.

  18. Dok sam plaćala robu na kasi, sasvim slučajno sam ostavila novčanik na pult i izašla. Osetila sam da mi nema novčanika čim sam prešla ulicu, utrčala sam unutra a neka dva momka izašla i u trenutku dok sam pretraživala pult uz pomoć prodavačice shvatila sam da su ta dva debila ukrala novčanik. Majku im jebem željne! Nije bilo mnogo novca ali mi je značilo to što je bilo. ;(

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.