Moram nekom da se izjadam :((

  1. Кол'ко сам се смориоооооооооо! Нит' ми се спава, нит' имам шта да радим, тја.

  2. nemoj da igras slagalicu...

    kurve imaju resenja i samo kucaju...

    neki dan derem nekog, pojma nema decxko...

    i onda na asocijacijama otvori A1 i konacno..

    drugu ja otvorim A2, on A1 i konacno...i dobije me za poen...

    smorices se jos vise...

  3. Hvala Budi pa su se sjetili na Slagalici da uvedu to pravilo da ne možeš da imaš otvorenih ne znam ni ja kol'ko prozora, jer tad blokira igricu.
    Valjda to smanji količinu varanja, mamu im.

  4. Немам токена више за Слагалицу, покер ми се не игра, сморио ме. Јебем ли га, каним се да играм Солитери ал то је већ тежак депрес. Дајте нешто друго.

  5. Chicken Invaders su uvijek dobro rješenje. :D

  6. Немам токена више за Слагалицу, покер ми се не игра, сморио ме. Јебем ли га, каним се да играм Солитери ал то је већ тежак депрес. Дајте нешто друго.

    Играј шах, има људи да се деру ту...

  7. Смара ме шах, немам стрпљења за то јебему оца, а волео бих да научим, Готивна игрица шах. Чикен инвејдерс? Никад чуо, давај линак дрови!

  8. ма није могуће :Д АХАХАХХ

  9. Труће, врати новчаник!

  10. ВРАТИ НОВЧАНИК И ТОКЕНЕ ШТО СИ УКРО!

  11. ПЕРШУН ЋЕТИ СУДИТИ

  12. Posljednja želja će mi bit' da pobijedim Trućkana u Slagalici, svega mi

  13. Veću pizdurinu od sebe u životu sreo nisam. Eto, do kurca!

  14. Нисам ја уз'о тај новчаник. Славе ми! Неки други сам ја дрпио. Сигурно је неки други!

  15. Моја лепша половина од јутрос не престаје ..
    http://www.youtube.com/watch?v=DLjBcF3OMFU&feature=related

  16. Uhvatilo me u ledjima na basketu...ljudi pomagajte cim se pomjerim oce suze na oci...kako da olaksam bolove?

  17. Tebe uhvatilo na basketu, a mene jedne noći u banci i nije me pustilo godinama...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.