Moram nekom da se izjadam :((

  1. sad (3:55, 01.06.2012) sam igrao dotu posle 3 godine, odvališe me botovi mrtvi i sad sam se setio zašto nisam igrao toliko dugo. No nisam to hteo da kažem. sad (3:55, 01.06.2012) sam se vratio sa after partija građevinijade, da znam da je to BILO juče ili kad već je koji dan, znam da sam zadnji put bio trezan negde oko petnest do pola devetnest i dvaespet minuta u sredu. To sam hteo da vi kažem.

  2. e prosetao jece od slavije do kalemegdana..tako setalo mi se, a i hteo da kupim starke pa reko mozda negde ima popus..

    i pun kurac ovih sto uvaljuju svasta nesto, razglednice, pozoriste, pomozidete deci i kurvama, kupite moje karanfile, uzmite kondom za siguran seks..

    i niko brate da me startuje...niko..

    al zato su mi neki sektasi prisli i nudili mi materijal tipa "isus te voli"

    i reko sebi "jebote puko si, licis na izgubljenog klosarcinu bez dinara u dzepu i bez nade u bolje sutra"

    aj nek neko napise definiciju na tu temu...

  3. ja sam svatio da nisam dete kad mi je dromfulja u rodicu na dan neke promocije rekla da sladolede dau samo deci
    jes da sam uzeo 2, cale 1 al mamu ti jebem i ja sam necije dete

  4. Боли ме мали прст од неке хемикалије. Шта боли, растура.

  5. C60, jel na nozi?

    skidao si kurje oko?

  6. Јок, на руци, данас сама радила матурски па умочила негде, а нисам приметила. Не знам како... И још ми се шири на руку, јебем га.

  7. Капирам да је та хемикалија неки комад намјештаја ?
    Ау јебемусунашце како боли кад малим прстом развалиш од праг ил' тросјед , из тебе искоче крици ко из Стоје Дол или Еве Ангелине кад их нека чамуга натакне на курчину од триес сантима и читаве их раскрвари.
    Јебем ти намјештај.

  8. eto sta se desava kad umocis a ne pazis gde si i kako umocio...prosiri se i do ruke...

    a jest, ti si zensko...

  9. ispalo mi dugme iz klompe na kojem piše Leon , pu !

  10. Како је филм ојебао, Глоговац кобјаснио.

  11. Glogovac je uvijek kobjašnjavao na više nivao , podcijenjen je.

  12. По мени, најбољи наш.

  13. po meni , nije. Ali jeste dobar.

  14. Неки Тодоровић а?

  15. Добар је добар :)

  16. Opet mi je neki moderator obrisao definiciju "Gej Bog" argument. -.-
    http://www.smedia.rs/vesti/slike/news_60366.jpg

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.