Moram nekom da se izjadam :((

  1. Власуљар, твоје рудаментарне атеистичке опаске остави за предавања на твом драгоценом факултету. Ствар је поштовања према другачијим одлукама, и зато нема шта да се чудиш.

  2. Bane kopiraj ovde da pročitamo

  3. "Gej Bog" argument

    Ultimativni argument u raspravi sa hrišćanima. Sasvim sigurno neće nikoga konvertovati u ateizam, ali je zabavno gledati kako se fundamentalistino lice crveni od besa.

    ATEISTA: Da li Bog mora da se pridržava 10 Božijih zapovesti?
    HRIŠĆANIN: Ta pravila su napravljena za ljude.
    A: Znači Bog sme da zgreši?
    H: Nije greh kada Bog to radi. Bog je iznad zakona.
    A: Znači Bog sme da bude homoseksualac?
    H: ŠTA!?
    A: Pa rekao si da je Bog iznad zakona za ljude, i uprkos tome što zabranjuje homoseksualnost, ipak može da se upusti u nju ako poželi.

    MOGUĆI ODGOVOR #1: Hm, verovatno si u pravu...
    KONTRA ARGUMENT: (Nepotreban. Pobedio si.)

    MOGUĆI ODGOVOR #2: Bog nema seksualnost.
    KONTRA ARGUMENT: Ali Bog je napravio nas po svom liku. Hoćeš da kažeš da ima reproduktivne organe, ali ih ne koristi?

    MOGUĆI ODGOVOR #3: Bog nema pol, zato nema ni seksualnost.
    KONTRA ARGUMENT: Biblija ne kaže ništa o Božijoj androginiji. Jasno ga kategorizuje kao muškarca.

    MOGUĆI ODGOVOR #4: JEBI SE!
    KONTRA ARGUMENT: (Pribegni nasilju.)

  4. Власуљар, твоје рудаментарне атеистичке опаске остави за предавања на твом драгоценом факултету. Ствар је поштовања према другачијим одлукама, и зато нема шта да се чудиш.

    Apsolutno si u pravu. Imam samo jedno pitanje: koliki kurac ima Bog? Ozbiljno. Koliki mu je?

  5. Хахаха који слепачки покушаји револта.

  6. Радиш ли шта у животу осим што покушаваш да докажеш непостојање бога?

  7. Apsolutno si u pravu. Imam samo jedno pitanje: koliki kurac ima Bog? Ozbiljno. Koliki mu je?

    Валсинарбе, ја верујем да си ти бог. Никад га није користио, баш као и ти

  8. Dojaja je ja bi dao plus
    Oživite banetu definiciju!!

  9. У јбт, Мурињо ти га шукнуо... Очекујем жесток обрачун до касно у ноћ...

  10. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!! kakav tetra lol

    murinjo, idolu.

  11. jedan od moderatora je savjetovao da se ignoriše. mislim da je u pravu.

  12. ne Murinja, njega vredi čitati, pogotovo ako je malo piopio :)

  13. da, mislio sam na ovoga drugog čije ime na indijanskom znači "onaj čije se ime ne može izgovoriti"

  14. murinjo je, pa blago rečeno, izobjašnjavao :D izdominirao :D hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  15. Ali stvarno ne razumem... Zahtevam detaljno objašnjenje zašto je definicija obrisana. Želim da vidim taj proces mišljenja koji se krije iza tog gnusnog čina (mada sumnjam da se tu ikakvo razmišljanje i odigralo).

  16. Мурињо, пусти Сарића нек се гуши у својој игноранцији и ароганцији, он обожава да бива примећен и линчован, пошто, јелте, нема другог начина, његов ентитет и улога у социјалном животу је колосално тривијална, па се користи неким трећеразредним примерима и објашњењима. Самопоуздање рођено из незнања. Мож он да млати до сутра, знам такве особе, да се сутра нађе на операционом столу, знајући да му је шанса фифти фифти да преживи, вриштао би и урликао и молио се истом Креатору кога је пљувао. Јадно.........

  17. Радиш ли шта у животу осим што покушаваш да докажеш непостојање бога?

    Fora je sto on pukasava samog sebe da ubedi u nepostojanje boga jer ocito niko ne krece temu o bogu u zadnje vreme.
    Verovatno zna da mu je primer u definiciji dobar jer razmislja sta bi njega povredilo.
    Pa on je vec vernik od svih nas zajedno na ovom sajtu.

  18. Мож он да млати до сутра, знам такве особе, да се сутра нађе на операционом столу, знајући да му је шанса фифти фифти да преживи, вриштао би и урликао и молио се истом Креатору кога је пљувао.

    A ti sad znaš i da čitaš misli? Tako tipično za nekoga ko živi u svetu sujeverja, mi psiholozi to zovemo "sklon magijskom razmišljanju", religioznost spada u to takođe. Idi sisaj Bibliju.

  19. Ви психолози? Блах, та гордост ће те скупо коштати.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.