Moram nekom da se izjadam :((

  1. Moja pozicija je jednostavna: imate svo pravo ovoga sveta da ostanete glupi, ali nemojte svoje skučene, primitivne, arhaične poglede na svet da nameće ostalima. Mislim, možete da izražavate svoje mišljenje slobodno, ali očekujte i kritiku od nas razumnih za uzvrat. Ako niste spremni za kritiku, začepite usta jednom za svagda.

  2. који си ти асоц нејебач заправо

  3. Tako je, besmislena etiketa u nedostatku argumenta.
    Ali da, ja sam sve što kažete da jesam. Eto.

  4. Опет долазимо до питања, ко си ти? Обичан бедни црв, зрно песка које има погана уста. Ко си ти и теби слични да доводиш у питање постојање нечег узвишеног, питање разума, и питање слепе лажне људске нереалне моћи. Ти немаш позицију, на истој си линији као и сви остали хомосапиенси. Знај где ти је место.

  5. Valsinarbe, ponekad me nerviraš, ponekad umeš pametno nešto da izrekneš ali sada, na primer, prema tebi osećam neko sažaljenje kao da vidim učesnika 'Slagalice' iz Donjeg Dubiča sa sve 'Uradi sam' knjigom u rukama. Ne deluješ kao glup čoek, ne znam zašto pokušavaš da nas ubediš da jesi?

  6. Повлачим се, гадљив сам и мотилитет црева ми се узбурка сваки пут кад се препирем са особама његове врсте. Има једна добра јапанска пословица, жаба у бунару не зна за велико море, размисли малко о истој.

  7. Опет долазимо до питања, ко си ти?

    Ja sam čovek čiji pogled na svet je zasnovan kroz nauku, stoga imam trezveni pristup pitanjima odakle potičemo i kuda idemo i šta je smisao života i slično... Dok religioznost je ne-tako-trezveni pristup ovim problemima što se može lepo videti iz tvog nekoherentnog buncanja.

  8. Moja pozicija je jednostavna: imate svo pravo ovoga sveta da ostanete glupi, ali nemojte svoje skučene, primitivne, arhaične poglede na svet da nameće ostalima.

    Imas pravo da mislis o bogu sta hoces, ali ljude boli kurac za tvoje misljenje.

  9. Imas pravo da mislis o bogu sta hoces, ali ljude boli kurac za tvoje misljenje.

    A mene boli kurac što ljude boli kurac. Ako do sada nisi shvatio da me konformizam ni najmanje ne interesuje, onda stvarno imaš problema u učenju.

  10. Брано, ко би победио кад би се тукли ти и Фридрих? Питање важи и за остале, и Фридриче за тебе ако нас од некуд гледаш, мада знам твој одговор.

  11. САмо једна ствар, не поричем науку, не поричем Њутнов закон, али то није његов закон, он га је само пронашао, у тачно одређено време, у тачно одређеном простору. Сва научна објашњења, све акције, реакције, тај механизам цео, има свог Механичара. То што сте се уздигли на постоље демибогова, то је ваш мали ум, који чим примирише плодове моћи, фатал ерори га обузимају на све стране, као што рекох, јадни револти.

  12. Moja pozicija je jednostavna: imate svo pravo ovoga sveta da ostanete glupi, ali nemojte svoje skučene, primitivne, arhaične poglede na svet da nameće ostalima.

    Ti si taj koji svoje poglede na svet namece drugima.

  13. Ne znam ko je dotični, niti želim da se upuštam u takve fantazme.

  14. Е мораш да га упознаш... Много кул лик, свидео би ти се...
    А кад би се тукли трамвај и облак? Или котларница и воденица?

  15. Valsinarbe, jesi ti to frljanje zajebatim rečima pokupio iz nekog intervjua Vesne Vukelić Vendi u emisiji sa Jelenom Bačić-Alimpić ili iz almanaha mladih socijalističkih intelektualaca, sarajevsko izdanje '74-te?

  16. Bane.Fridrih bi tvrdio da je firer bog a bane bi mu objasnio da bog ne postoji iznervirao bi fridriha i pobedio.

  17. САмо једна ствар, не поричем науку, не поричем Њутнов закон, али то није његов закон, он га је само пронашао, у тачно одређено време, у тачно одређеном простору. Сва научна објашњења, све акције, реакције, тај механизам цео, има свог Механичара.

    Zvučiš kao petogodišnjak koji prepričava film koji je bio suviše kompleksan za njega: "I onda je teta pipnula čiku, i onda kao su se rvali po krevetu i onda kao nešto se desilo i onda su zapalili cigare i nešto je bilo i mačka je došla i videla Mesec na nebu, ali bio je dan... BOG!"

  18. Bane.Fridrih bi tvrdio da je firer bog a bane bi mu objasnio da bog ne postoji iznervirao bi fridriha i pobedio.

    Мислим да Фићу не би занимало шта Бане тврди... Не знам, мучи ме то питање већ данима...

  19. Трансферишеш или спемујеш Валсинарбе90. Друге нема.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.