Moram nekom da se izjadam :((

  1. Моји аргументи су јасни, док ти се давиш у безумности.

  2. Ne znam zašto pokušavaš da nam dokažeš da si inače neko mudo kada ceo dan provodiš na sajtu i sereš po njemu u pauzi između gledanja Ktulua kako jebe Japanke u dupe i na kraju se isere po njima. Ne jebeš.

  3. Je l' može da prođe i jedna tema, a da se random nebitni lik ne pojavi da postavi "dijagnozu"/"analizu"/"neko dalekosežno otkriće o meni".

  4. Моји аргументи су јасни

    Ti ono nazivaš argumentima? ARGUMENTIMA? Khm, da li ti uopšte razumeš fini koncept argumenta?

  5. Je l' može da prođe i jedna tema, a da se random nebitni lik ne pojavi da postavi "dijagnozu"/"analizu"/"neko dalekosežno otkriće o meni".

    Признај да ти импонује ово, Браниславе!

  6. ne bih ja ali eto, volim...

    Branislave, pogreska je u tvom poimanju i shvatanju Boga..

    ti njega zamisljas kao nekog dedu sa velikom bradom...tipa onog Mikelandjelovog...i tu si se u startu sjebo...

    druga stvar, Bog jeste coveka stvorio po svom liku...ali to opet nista ne znaci...jer to moze da se tumaci i da ga je stvorio kako je hteo, odnosno po svojoj zelji...ili po liku, slici koju je u tom trenutku imao...

    i treca i najbitnija stvar je da Bog nema potrebu za seksom, dovoljno je da ispomera par kockica i da ti, ja, bilo ko od nas bude jeban...

  7. Ne kada se koristi u sred rasprave kao distrakcija i izbegavački metod. Inače, u drugačijim kontekstima naravno da volim kada ljudi pričaju o meni.

  8. Опет долазимо до питања, ко си ти? Обичан бедни црв, зрно песка које има погана уста.

    Ово је најјаче, "зрно песка", лик који је свима небитан, а изломиште се препирући се са њим. А он се богами добро носи са читавим туцетом људи, баш вас живцира.

  9. Vlasuljare goreces u paklu decko. UNAM SANCTAM!

  10. Javio, učini mi veliku uslugu, pročitaj svoj post i pokušaj sam da nađeš nekonzistentnosti. Ja sam ih našao. Ćao.

  11. ahahahahahahahahahahahahahaaa...

    ajd molim te ucini mi veliku uslugu i reci mi koje su...

  12. Ово је најјаче, "зрно песка", лик који је свима небитан, а изломиште се препирући се са њим

    Дечко, он није мислио зрно песка у односу на њега, већ у односу на читав универзум, бога итд. које тако гордо тврди да разуме. као зна он присуство је стварању света итд.

  13. ja se ne prepirem, ja jednostavno volim da kenjam...

  14. Da mi je znati ko li od modova jebe ovog Vlasinabra.

  15. znam samo ko ga ne jebe...

  16. Branislave, oce li te nekonzistentnosti...:)

  17. Дечко, он није мислио зрно песка у односу на њега, већ у односу на читав универзум, бога итд. које тако гордо тврди да разуме. као зна он присуство је стварању света итд.

    Види стварно. Нисам баш најпажљивије прочитао остатак поста. Опростите. Али опет, да вам диже притисак - диже вам.

  18. Aj neka mi neko od vas modova kaže koliko je potrebno spemovati a da ne budeš banovan? I da citiram Senku:

    Da mi je znati ko li od modova jebe ovog Vlasinabra.

    Aj kad sam već tu: ovo je definitivno najgora godina u mom životu.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.