Moram nekom da se izjadam :((

  1. kome to nama, Ibro?...jel imamo mi ime?

    kunem vam se rahmetom mi dedinin
    iako se u tu svirku ne razumem bas
    da niko nikad nije znao harmoniku svirat...

  2. Blago vama, ja ne mogu, jedem samo suvu ranu već 4 dana.

  3. Види стварно. Нисам баш најпажљивије прочитао остатак поста. Опростите. Али опет, да вам дише притисак - диже вам.

    Diže mi kurčinu dok izigrava doktora Hausa a ispada Vendi. Volim kada neko priča kao Vendi, jebo' bih je i terao da mi priča ove gluposti.

  4. Branislave, oce li te nekonzistentnosti...:)

    Ne pada mi na pamet. Ali reći ću ti ovo, čitaj pažljivo i molim te da zapamtiš do kraja života. Znači pokušaj ovo da ugradiš u svoj geštalt. Pazi ovako:

    BOG

    JE

    NEFALSIFIKATORNA

    HIPOTEZA.

    Ok? Shvatio? Šta god neko da napiše za boga i ja to osporim, on može u svakom trenutku da prepravi i pripiše bogu neke druge karakeristike, jer je bog nefalsifikatorna hipoteza.
    To je kao kada ja kažem da mogu da letim.
    -'Ajde poleti.
    -Ali mogu da letim samo kad niko ne gleda.
    -Ali radari bi te skenirali.
    -Kad letim, nevidljiv sam.
    I tako dalje, i tako dalje, u nedogled.

  5. a da nisi ti to malo izokrenuo? obrnuo?

    malo? a?

    sta si napisao i sta je ko osporio?

  6. Ne radi mi latinica na tastaturi, ne mogu da spavam na ledjima jer ne mogu da povadim nozeve iz istih kad dodjem sa posla, ljubav u kurcu (tako pise u horoskopu, trinajsta kuca). Trazila sam premestaj na drugo gradiliste.

  7. Bane, aj na fudbal sutra?

  8. i kako te ne mrzi da izmisljas reci?

    nekonzistentnost, nefalsifikat...

    to ne postoji...

    a Bog postoji...monogo vise nego te reci koje si naklepao...

  9. Ne igram fudbal, mrzim fudbal, imam gomilu obaveza i ne želim da se asociram s vama.

  10. Šanzamm
    Bane, aj na fudbal sutra?

    On? Pa zar nije imao onu temu "Sport - društveni kancer" ili nešto na tu foru gde pljuje po svemu što podrazumeva kretanje?

  11. Ne igram fudbal, mrzim fudbal, imam gomilu obaveza i ne želim da se asociram s vama.

    HAHAHAHAHAAH A PO CEO DAN VISI OVDE! KRALJ!!!!

  12. Ne igram fudbal, mrzim fudbal, imam gomilu obaveza i ne želim da se asociram s vama.

    Biće pičaka.

  13. asociram

    Sta je ovo, Vendi posetila Vuku pa se prosipa spamecu?

  14. Пустите бре више Брану, Џезила има реалних проблема а ово је тема за јадање!!!!11

  15. Ne zezajte ga više, grize me savest zbog toga.

  16. Ne zezajte ga više

    Ti zaista misliš da mene ovde neko zeza, ili je to samo mehanizam odbrane – poricanje sopstvene intelektualne impotencije?

  17. Јбт, не спемуј, отвори тему па се нагањај са људима тамо, шес' страна се овде расправљате.

  18. poricanje sopstvene intelektualne impotencije?

    Ljudi ovde nemaju problema sa tim.
    http://www.youtube.com/watch?v=SYfookSklWQ

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.