Moram nekom da se izjadam :((

  1. Konane, obreži se i riješi problem.

  2. Samo sam ga pipnuo, majke mi!

  3. Jebena je to sa kozicom. Moj burazer je kao mali morao da operise tuki jer mu se kozica skupljala na vrhu pa nije mogao normalno da pisa.

  4. Ал зипа фору, уролог ми је онда само из два три потеза притиснуо неку тачку на курцу и кожица се буквално као окидачем вратила у првобитни положај. А ја је већ пар дана тражим, пипам, јебавам се, ништа с ништа. Алал му вера доктору.
    Е, Куплинже, насмејао си ме:)

  5. Reci mu da ti namontira neki prekidač za kožuru.

  6. Не смета мени то уопште ни кад пишам, ни кад јебем-дркам, ни кад је у стенд-бај у ћега, све кул. Само ме нервира што не могу поново да га вратим у кућицу кад пожелим, оно, што да не?

  7. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa Konane jes' lud matere mi.

  8. Parafimoza se najefikasnije rešava obrezivanjem.

  9. Valsinarb90
    Parafimoza se najefikasnije rešava obrezivanjem.

    pre 31 minuta

    чак 9 минута ти је требало да прогуглаш то??

  10. Ajde pustite dečka na miru više.

  11. Jeste nenormalni :D:D:D:D

  12. hahah,al mislim da nije to od veće pomoći..jer ipak, on treba da navuče,a ne da zaguli kožicu lolol
    a joj, šta sam zamisilo,nedo bog nikom!

  13. Nisam popio pivu i mnogo mi se tresu ruke.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.