Moram nekom da se izjadam :((

  1. Konane nađi neku djavojčicu sa dugim, tankim, spretnim prstićima da ti namjesti to :DD

  2. Фала на предлогу Ецлипсе, стараћу се:)
    или ћу бар да нађем неку која зна да барата оним кинеским штапићима за хас.
    Ух како је добра ова Нина што води овај квиз сад на пинку...како би ми она вратила кожицу ојха...

  3. Sjebao mišić skroz, ovaj čmar mi rek'o nedelju dana minimalne fizičke aktivnosti, tj. smem samo da odem da pišam i da serem.

  4. Kad već moraš da glumiš koalu kupi sebi stablo eukaliptusa pa žvaći. Dobro je za probavu.

  5. Ti li si pičko? I da znaš da ti je pametno to lolo.

  6. Napuši se kurčine. Jesam li? huhuhuhuhuhu :D

    Nijesam dugo, ne otkrivaj indentintent, volim da jebajem ljude ovako a onda se pitaju okle sve to tako znam xD

  7. Znao sam! :D
    Uđi na msn da ti dam slike neke!

  8. Stolica mi povukla vlagu kolko mi se znoji guzica.

  9. Nagnječio sam kurac sinoć, i ne bi bilo problema, no čim vidim neku dobru ribu digne mi se i počne da me boli. Odjednom mi se gledaju ružnjikave matematičarke...

  10. Гамад ми украла телефон.

  11. У школи, ја седим на клупи и једем, и ставим фон између нога, кренем ја да идем кад сам јео, и после минут се сетим да ми је фон остао на клупи вратим се и нема га. Срећа па је био њесра, бабин, ко год да га је украо може га продати за 250 динара.

  12. Ako si slučajno u taj telefon imao karticu koju si kupio na svoje ime onda moš (kolko mi je poznato) da prijaviš to u policiju i oni odma vide ako se taj telefon upali sa tvojom ili bilo kojom drugom karticom, jer telefoni valjda imaju neke šifre i sve se vidi đe je korišten i koliko telefon, Telenor ja mislim da te podatke briše posle svakih pola godine. Ja bi to učinio, ne zbog telefona no zbog lopovskih govana.

  13. Ма ко га јебе, него што менииии?! Никад нисам ништа украо лоло. Пријавио сам у теленор само да ми деактивирају картицу пошто сам на рачун.

  14. Кад већ помињете те крађе, прекјуче друга пресрели двојица шабана с ножевима испред студентског дома, у сред бела дана. Узели му све паре и кајлу, а он баш тог дана подигао две рате стипендије. Који малер.

  15. Ауу, ксузба.

  16. E pa kad si na račun, onda se vrati opet do Telenorove poslovnice i uzmi neki telefon na akciju, dobiješ telefon koji košta stotinu i više eura za nekoliko desetina eura a možda i džabe, sve zavisi od telefona do telefona, samo što moraš onda da koristiš taj ili skuplji paket koji sad koristiš od pola godine do 2-3 godine, al boli te uvo, ti bi telefon ionako koristio.

  17. Mlato, ispred Karaburme? A joj... Sad si me uplašio...

  18. а он баш тог дана подигао две рате стипендије. Који малер

    to vam je đeco moja moji mili janjci školski primer tipovanja, a ne maler...

  19. Komšinica (verovatno je žensko u pitanju, neko biće jeste) usisava svaki dan po pola sata. Nisam merila vreme ali subjektivni osećaj je taj, nešto manje od večnosti svaki dan slušam iritirajući zvuk jednolične sirene za uzbunu. Zašto mora tako dugo da usisava baš svaki dan, i zašto, kada baš toliko voli usisavanje, ne skupi lovu za neku milozvučniju, odnosno, nezvučniju mašinu? I da li ona to pokušava da uvuče grinje iz zemljinog jezgra? Pa sportska hala se brže usisa, kao i ceo Koloseum, koliko i Kineski zid sa svih strana. Da li je to uopšte usisivač? Nebitno. Idem da je nađem da je zamolim da svoj životni prostor, u ovom slučaju pola planete, bar higijeniše u određeno vreme, večernji sati, kao i rani jutarnji nisu odgovarajući. Ali odakle zvuk tačno dolazi? Ne, spasa mi nema. Selim se.