Moram nekom da se izjadam :((

  1. Сјебо сам зглоб јеее.

  2. Није сад бус, неки југо пролетео поред менне и закачи ме ретровизором и ја бам доле са бајса. Каос, лебтијебем.

  3. Сад су ми снимали, и сад три недеље нема дркања...

  4. Ili iznajmi ciganku da ti ona to obavi.

  5. И то што кажеш...

  6. Leptijebem, mi se zajebavali da te spicio bus ima mesec dana, a ono se ostvarilo. Ja sam vidovit bemulebac.

  7. Јеси бураз, јеси... Нажалост.

  8. http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/327048/Tragedija-Reprezentativac-Srbije-u-veslanju-i-olimpijski-kandidat-preminuo-na-treningu

    цео дан сам сјебан због овога... знао сам човека лично. тј. нисам се дружио с њим јер је 4 године старији, али смо тренирали у истом клубу једно време. оно што ми је најчудније је што сам цео дан скуцан иако с њим уопште нисам био близак... на нивоу "ћао-ћао" на тренингу (док сам тренирао). ужасна ствар, баш ми је застала кнедла у грлу кад сам чуо

  9. kome nije Fokuse, da je Dačić umro u 24 godine bilo bi čoveku žao, a ne ovog sportiste i budućeg olimpijca...

  10. Ја сам се лоше осећао кад сам чуо за Дале Оена да је умро. Јеботе, европски шампион...

  11. Jebiga, bilo mi zao kad sam danas video u picku materinu.

  12. гледам људе данас по неким коментарима, трунке поштовања немају. пљују све одреда и траже кривце међу лекарима који врше прегледе и тренерима који га наводно кљукају хемијом... оно што са сигурношћу могу да кажем је да су спортски прегледи ригорозни, посебно за међународна такмичења, а у веслању ни говора нема о хемији... какав смо народ, сачувај ме боже, страшан ми је цео дан данас због овога

  13. Polomio sam jebeni mali prst na treningu i time zaokržio jebeni usrani dan da mu dete jebem usrano na panju!

  14. Кажу да кад поломиш прст, обавезно мораш исти тај на другој руци да сјебеш... Против урока.

  15. Дође ми овако неко на профил плусира дефке, и стане на 999. Не да 1000 поена, сунце ли му калаисано.

  16. moram da platim jedan potpis, a nema nade da skupim pare do overe semestra, sto znaci da cu morati da placam i naknadnu overu semestra, a nema nade da skupim sve te pare do prijave ispita za julski rok sto znaci da sam ga ispusio u ovoj godini. jebote, propde mi cela godina studiranja zato sto ne mogu da nadjem jebenih 3000 dinara

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.