Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ču usisava svaki dan, ne bi da ima najgori mogući tip astme jebene.

  2. Možda je hipohondar Marcipanu, malo razumijevanja nije na odmet. Prvo razumi pa se onda sprdaj.

    Ajde to, to je radi higijene, ali kad ljudi uzmu da svaki dan peru auto, trotoar, pa farbaju kapiju i spoljašnje zidove, čisto bačanje vremena i para.

    Kod mojega druga što živi u zgradu (a brat njegov je u Italiju) su se jedno vrijeme stanari odma do njega samo tako jebali, tu je bilo vike, svađe, uzdaha zadovoljstva, lomljave, svega. Sad su dobili dijete pa nema toga više, sad samo beba pravi buku.

  3. ali kad ljudi uzmu da svaki dan peru auto

    Znam lika dole u Trebinju, svaki jebeni dan pere jebeno auto. I to ajde da je neko auto, nego Fiat Punto, i to ga pere svaki dan u periodu od 12 do 1, između smjena u srednjoškolskom centru, pa onda kako srednjoškolke prolaze, a on složi zajebanu pozu sa odgovarajućom facom i onim crijevom pere auto. Kako bih tukao čovjeka.

  4. Kod mojega druga što živi u zgradu (a brat njegov je u Italiju)

    То су мала плућа, мања од крила, јер да су већа од плућа, онда би лећела плућима. То ја знам јер је мене брат у Италију.

  5. Možda je hipohondar Marcipanu, malo razumijevanja nije na odmet. Prvo razumi pa se onda sprdaj

    Ne, ne razumem termin hipohondrije u 20:25 ha, recimo. Ne čujem svoje misli niti bilo šta drugo, empatija zamrla.

  6. forget-me-not
    Mlato, ispred Karaburme? A joj... Sad si me uplašio...

    Да, на оној стазици ка путу, где су оне куће. А чудно што тад није било никог ту, с обзиром да стално неко пролази.

  7. Ja uvek tuda prolazim... Ona kuća pored mi deluje napušteno, možda su odatle iskočili...

  8. То су мала плућа, мања од крила, јер да су већа од плућа, онда би лећела плућима. То ја знам јер је мене брат у Италију.

    Benzin!

  9. НЕРВОЗАН ДО БОЛА, ЛОМИ МИ СЕ НЕШТО
    http://goo.gl/LoFQu

  10. ОМАЕ ВО МА ШИНДЕИРУ
    АТАТАТАТАТТАТАТАТТАТАТАТАТТАТАТАТАТАТАТТАТАТАТ

  11. Idem putem, ispala mi čuna, niko o njoj ne vodi računa.....

  12. Sav sam danas ko izvađen iz varikine, paklenski klinci slavili malu maturu u školskom dvorištu po naređenju države. Slušali smo komšijski do pola četiri ujutro lepu brenu i slatki greh sa lošeg razglasa i unplugged vrištanje uspaljenih klinki i neizmutiranih mladunaca. PET PUTA su puštali jebene bajagine bisere, one rasute po celom svetu. Pa majku mu ima razloga zašto se mala matura tradicionalno slavi po kafančinama usred šume, al aj ti to dokaži mudrim glavama iz ministarstva.

  13. Čuknuo sam Ladu Nivu. Lepo meni moja majka rekla: ' I šta će ti sine ta kavrga, šta će t kavrga'. I kupi Džip- Džip.

  14. Digo mi se karington, nema bičulje da se riješim muka, onanisat ne mogu jer imam oooooooogromne žuljeve po rukama....

  15. И мени је у аутобусу, нисам ни ја мого пред људима ал када сам арајв хоум, одрадио сам.

  16. украли ми цигани телефон, руке им се осушиле дабогда лоповске

  17. Za mene nije ovaj civilni život, za mene je vojska, nije meni ćaća prijetio bezveze da će me u vojsku. Kontam da se prijavim sad u septembarce, dobra im plata mamu im jebem, a testovi fizičke pripreme go kurac, mogu ih uraditi na trepavicama....

  18. Il da odem u Legiju stranaca, pa kace zarati ponovo ovdje u Bosni da se vratim i da me zovu Legija....

  19. А да напишеш књигу?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.