Prijava

30 mi je godina. Imam neke 3 godine da 1) prebolim 2) upoznam buduću ženu 3) napravim dete.

Ili to ili ćeš postati grand wizard kao ja.
Bolje to prvo iskr.

Zar se wizard ne postaje potpunim nejebanjem, ne periodicnim?

Posto je samo jednu ribu jebao u 10 godina moze se reci da je wizard.

30 godina, ja reko čovek ima 39. Daj bre nemoj me zajebavati.

Rokaj Bohorov recept, najbolja stvar posle prekida, garantujem.

Pij, jebi kurve, jebi gabore, plači nesuđenom kumu na ramenu, radi sve to.

Nemoj se ubiti ili obogaljiti jer si narokan seo u auto, ne zovi je i ne šalji poruke

Ne ulazi u novu vezu odmah i ne pravi decu po selu.

Imaš 30, nemaš 90, Maestro, nisi umro.

Vreme će izlečiti i to, ali daj mu šanse.

Moram zvati Bohora na facetime

Bohor, svetli primer omladini

Sad baš razmišljam o tim propalim vezama koje su bile bar 6+ godina - stvarno znam baš dosta ljudi da su prošli kroz to. I neke od tih veza bile baš super, barem nama ostalima. Jednog drugara smo bukvalno hteli da zadavimo što se razišao sa devojkom posle nekih desetak godina - eno ga oženjen, dadilja, radi, stiče, putuju, sve to baš dobro izgleda. Svi se pooženili, dobili decu, žive neke ne samo stabilne već i dosta srećne brakove, žene super skroz, slažu se itd. Ne mogu da se setim da se neko upropastio nakon tih nesudjenih ljubavi.

Maestro, ako ti je neka utjeha, i ja mogu da potvrdim ovo Melkijevo.

Mlad sam da govorim o svojoj generaciji ali iz familije, od poznanika, i generalno stariji ljudi koje znam, samo je jedan ostao neoženjen nakon raskida veze i to samo zato što je porodica bila protiv nje i upropastila sve pa je iz inata ostao sam i postao primjer svim drugim roditeljima da se ne mješaju u izbor svog dijeteta makar oženio crnog đavola.

To što viđaš samaca u starosti su ili neki nemirnijeg duha koji i nisu željeli brak ili neki koji nikada nisu ni imali veze. A neko kao ti, ko zna da želi to i ima volje, takvi brzo nađu nekoga i zaborave kroz sta su prošli.

Daj bože da je tako Melk. Pre ove veze bio sam sa devojkom s kojom sam se baš lepo kontao. Išli smo zajedno u izlaske, na pića, nikad ni najmanju čarku nismo imali, baš je bila spojka za deset. Jednom u izlasku dok sam ja pričao sa nekim njoj neki lik prišao, valjda nije skontao da smo zajedno, ali ni najmanje me to nije dotaklo jer sam znao da će ona to da ishendluje kako treba, što i jeste.

E sad, ja tad imao jedva 20 godina, ona 23, bila iz drugog grada, povremeno dolazila ovde, i nisam hteo da se nešto preterano vezujemo. A baš je bila super, javljala se dugo posle toga.

Hoću da kažem, baš su nam se energije poklapale, i verujem da mogu naći devojku s kojom ću isto tako. Sa ovom bivšom (koliko mi je čudno da je tako nazivam) je bilo jako malo izlazaka, a mnogo jebanja majki i svadjanja. Jebiga, valjda se nismo poklapali.

Pa ti što se ne poklapaju žive i po 30 godina zajedno, on je bije, ona kuka, žive ko rogovi u vreći ali jednako viču da se vole i ne mogu jedno bez drugoga, što je sve naravno neistina jer prvo - to nema veze sa ljubavlju već je najobičnija potreba za mazohizmom i mučenjem, a drugo, mogu jedno bez drugog itekako. Ljudi se venčavaju iz inata, koristi, straha da ne ostanu sami, kojekakvih patoloških potreba...Iz 3000 razloga, ne samo iz ljubavi naravno. Zato tolike veze i brakovi i popucaše, jer su ljudi nezreli, slabi, samoživi, nisu te veze gradili na zdravim temeljima itd.

E al ovo što ti reče K gore, nemoj odmah da ženiš prvu na koju naidješ, to ume da se desi posle duge veze i emotivnih lomova.

Mada sestra se tako spandjala sa čovekom na prečac i eno ih živi i zdravi, ide im dobro, zet mi baš kul čovek. Otkud znam.

Jbg nekad se "znao red", odslužiš armiju, nadješ poso (ako nisi zemljoradnik), raspitaš se okolo da ti preporuče neku valjanu ženu za brak, odeš kod tatka da mu tražiš ćeru, poneseš potvrdu da si služio vojsku (i ratovao po potrebi), ovaj pita od čiji si kuća i ko su ti otac i mati, pogleda ti ledja i šake, vikne ženi da spremi ćeru da je vode i to je bilo to, svadba, veselje, sitna djeca, rad i sticanje, trpite se kako možete i kraj. Sad muškarci ziljavi i podetinjili, žene frigidne i nemaju vremena da radjaju od emancipacije i karijere, dete ne može da odluči da li je muško, žensko ili nonbinarno a tast ti lajkuje slike na fejsbuku i meće cveće, kučiće i mačiće. Otišlo sve u kurac.

Ne rekoh da postoji već devojka kojoj se ja odavno svidjam, da mogu od sutra već ući u tu “rebound” vezu. Opirem se malo jer ne želim da povredim devojku ako ne bude išlo (devojka je skoro pa kućni prijatelj pa sam oprezan), ali sve sam nešto bliži tome da legnem na rudu.

Ustvari šta kurac ja nju da povredim, kad bolje razmislim. Ako je njoj sevap da bude sa mnom, nek budemo nek probamo pa kako god prošlo.

Eto, oženismo čoveka :)

Ahahhahaha kaka si ti glava tebra

Ja sam posle toliko godina na sajtu mislio da si ti stvarno Maestro, a uspostavilo se da tebe žene je*u često.

Hvala na prikrivanju psovke patrikom, očuvali ste ćudoređe ovog sajta, autore Zhajk

Druze svako pitanje vezano za zene dalda ih jebes sta da radis sa njima dal da ih placas dal da pijes pa kad ne moze dalje da naidje neka da li ovo da li ono. Dodji do nivoa da ti ne trebaju i da ih ne zelis pa ce doci. Idi kod psihologa ili pricaj sa nekim u nekom manastiru ti druze bolujes od kompleksa nize vrednosti jebale te devojke. Ti kao da je jedina vrednost u vezama. Kao da je to smisao zivota. Kao da ako nemas devojku da si najveci olos. Jebo te devojke jesi lud. Uzivaj u zivotu, ljubi bliznje svoje, druzi se sa ljudima, budi otvoren, nemoj nista siliti, zivi sa mirom, zivot je lep sam po sebi kakav god da je.