Prijava

A6L diodica neka fina nova i do 4cm to je u vašem slučaju za četvrtinu malo li je

To ti je 20cm kad jebeš zguza debelu ribu ne spada ti s kurca a nedodiruje te prištavim dupetom

Najveći je kurac u Porsche Cayenne S, pričam iz iskustva

Porsche je next level shit, npr u X-u ćeš jebati sve što možeš jebati na osnovu auta ali sa Porscheom, to uvodi u neku novu dimenziju vjeruj bratu

Nikada nisam vozio porše al' brt kita može da ti poraste i nekim detaljima tipa mahagoni volan u alfi 156

Solidna je ćuna i nama u VW brt

Znas kako Radu Manojlovic boli kurac je l je Caen ili je X 2020
Djevojke uvek misle veće bolje

Porse jeste, ali panamera je za cayenne nivo vise u svemu jbg

Prolazi a6 lagano. Doduse ja dok sam ga vozio polupala mi ga je jedna, kacio sam slike odje, nikad skuplja picka vjrv

A bmw kad sam kupio zena mi je rekla da ce se razvesti ako ga ne prodam. Tako da bih rekao produzuje neki cm vise.

Lepo od tebe što držiš Bohora na avataru, rispekt kompa.

Caen nema čime da parira konkurenciji osim znakom

Panamera je neka druga prica

DunCara
jas imo ovaj auto
http://static.howstuffworks.com/gif/chevrolet-citation-3.jpg

Chevy iz 82-e lol

2 ipo ljada kubika, 15l/100 km, automatik, koža (od američkog tetreba). Pizdarija kolica al delova IČ, čale kupijo za 40ak kartona viljamovke!

Каква мизерија - па преправи га. Толика виљамовка вреди више него ти + пун аутобус навијача.

Brate uvezao sam nekolika cayenna, sve dizeli, neki jastucari neki sa stelovanjem tvrdoce. Sa touaregom dijeli vecinu djelova ispod lima, doduse dinamicniji je solidno kad ga peglas. Kvalitet enterijera odlican (ali ne kao kod panamere) i odlican je za porodicu. Dok npr macan je klasicno prodavanje dizajna i imidza. Sa prakticne strane veliki minus jbg, gabaritan spolja i unutra skucen, zadnje sjediste tijesno, gepek mali, enterijer dobar samo ako ga napucas opremom, vise je auto za ribu neku od kuce do kafica.

Jebem ti pasata kao da je iz mora izvadjen

Pa jebo mater nisam potrošio pola rezervara goriva sa ovim audijem, a već se čuje zamajac. Ili je samo druk lager, nisam siguran. Stajem ja na semaforu kad začu se klepetanje, zato sumnjam da je druk lager, jer nije metal o metal. I kad šaltam jako se tiho i ne znatno čuje isto to klepetanje

Ako je zamajac, na leru bi drmao

Ne mora da znači ako je na početku.