Prijava

Mislim da je svako od nas prošao kroz neki oblik zlostavljanja u vozilima GSP-a, pa bi hteo da ovo bude mesto na kome bi svi mogli da se izraze, izjadaju svu tugu i psihološke tikove koji su nastali zbog
tog zlostavljanja, i možda izreklamiraju neku defku koja je inspirisana tim zlostavljanjem...
Naravno primaju se i ispovesti koje nisu vezane za GSP, dokle god se radi o nekom obliku javnog prevoza.
Hteo bih da ovo forumče pretvori u kultno mesto gde će moći da se detaljno raspravlja o posledicama prevoza GSP-om, ali i možda da nađemo neke odgovore na pitanja koja nas muče, možda čak i lek, ili barem pomoć u savladavanju svih psiholoških, fizičkih i duhovnih posledica dugogodišnjeg transporta javnim prevozom...
Hteo bih da napravimo PRVO stručno, naučno zasnovano, proučavanje ovog fenomena, zajedno sa kompetnom klasifikacijom pojmova vezanih za njega. Zato sam napravio sledeće grupe, u koje će se stavljati linkovi za vaše definicije i iskustva vezane za određeni pojam. Grupe su:

1. Vozila GSP-a
2. Radnici GSP-a
3. Putnici GSP-a
4. GSP momenti (raznorazni doživljaji u GSP-u)
5. Ostalo (međugradske linije, vozovi, avinjoni, teleportovi...)

---------------------------------------------------------------------
Ujedno bih hteo da na ovom forumu napravim suport-grup u kome svako može da izjada svoje traume i da se više ne oseti usamljenim u ovom okrutnom svetu u kome postoji nešto kao taj GSP.
Evo ja ću prvi:
Ja se zovem Piro, i ja sam bio, i nastavljam da budem, fizički, psihički, duhovno i seksualno zlostavljan od strane GSP-a!
-------------------------------------------------------------------
Linkovi:

1. -autobus/bus
-tramvaj
-trolebus
-mini-bus
-autobus 309
-autobuska linija 26
-autobuska linija 73
-autobuska linija 75
-------------------
2. -vozač/majstor
-kondukteri
-GSP-izdavanje pokaznih
-GSP kontrolori
-GSP Muzičari/GSP "Muzičari" (razmišljah da li da ih stavim u putnike, ali sam odustao i mislim da je ovde njihovo mesto) :D
-nadrkani vozač GSP-a
-------------------
3.-GSP putnik
-GSP baba
-GSP manijak
-GSP baba-manijak
-GSP deda-manijak
-GSP manijak-Ja
-GSP devojka-manijak
-GSP drolje
-GSP blokatori
-------------------
4.-pucanje filma
-autobuski solo-hejt
-autobuski susreti
-flešbek
-Neprijatna situacija
-najcool mesto u busu
------------------
5.
--------------------------------------------------------------------
PS: dajte mi predloge i popuniću ostale linkove, i obnavljati spisak (ako ovo zaživi), pogotovo mi trebaju predlozi za 4. i 5. grupu.... :)
Ako neki link ne postoji, molim da napišete defku na tu temu, kako bi ga popunili... :)

PPS: DA! Pukao mi je film u basu jutros!

Piro,
Kako sad da shvatim tvoju raniju def o GSP gde stanje opisano kao mnogo mnogo bolje.Malo me stavljaš u nedoumicu kako da postavim prag tolerancije kad se nađem u nekom vozilu GSP...;)
PS Nemoj u toj def ništa da menjaš.

Zaboravio si kod radnika da navedeš onu kravu u kutiji koja izdaje pokazne.Sad ćeš i defku dobiti,mene je to potreslo....

Editovao sam listu.
PS: Ubacio sam tvoju defku Tipati.... :D

ala si efikasan,svaka ti dala,ovaj..čast

Damn the GSP! Ja sam cool u GSP vozilu sve dok ne uđe kontrola. Blast them to hell!!! :)

Nov edit liste...
Uskoro sledi dedamanijak-peder, devojka-manijak, i još novi...

Nisi dobro linkovao GSP muzičare. Zaboravio si navodnike.

Ha, sad je još gore. u stvari, bolje ti stavi {GSP Muzičari|(link definicije GSP "muzičari")}

Samo u mesto ovih iskrivljenih idu ove uglaste zagrade.

Hvala Barra, ali opet neće... i stavio sam i veliko slovo i navodnike, pa sam c/p naslov, ali idalje nešto zeza...
http://vukajlija.com/gsp--muzicari
ovde je ta defka... :D
PS: Nov edit! :D

Ma kopiraj link definicije, ovako

{GSP Muzičari|http://vukajlija.com/gsp--muzicari}

I naravno [] umesto { }

ETO! :D:D
Sad radi.
Postavio sam dve jer ima dve defke a neće da vodi ka ovoj drugoj.... sada radi! HA!

Ja sada idem sa posla.
Slobodno mi ostavljajte linkove, pa ću ja sutra da ih ubacim na spisak.

Ti ovo radiš i na poslu? Pravi vukajlija adict. :D

Zone, ubacio sam. :) Hvala na doprinosu. :)
Barra... Ja blejim na Vuki samo sa posla. Kući nemam Net. :(

Hmm... okai onda. A gde se to dozvoljava ovoliko blejanje na netu da se i ja (možda) zaposlim tamo? xD