Prijava

bio normalniji od Nestora

Sa ovim se slažem. Barem se nije onako smejao ko da je jeo bunike

Mogao je caro da nije odlučio da se sprda s virusom u pocetku, nema pljujes pa lizes pa onda opet pljujes kad bura prođe ne ne bukv vise rispektujem kona ili bilo kojeg kon(j)a koji je u pandemiji vidio svojih 5 minuta slave ali koji je bar bio doslijedan i ako nista barem nije pravio sprdanciju od ozbiljne zdravstvene situacije

sprdao se i vucic kikotao pored nectora pa posle prico o punim grobljima kad je dobio smernice, jok za nestora ovo ne modz da vazi

obj gomile ljudi umrle u plandemiji usled pogresnog lecenja i epidemije straha i ostalih bulshitova. Al kati operu mozak onda nadjes razuman razlog zasto je tako moralo i kako je sve to istina.

Cara, ako je PLANdemija, aj te pitam, koje su ciljeve postigli?

Ako im je cilj bio depopulacija, fejlovali su, jer na svijetu ima više ljudi nego prije korone.
Ako im je cillj bio da nas sve čipuju, fejlovali su, evo ja nisam primio vakcinu.
Ako im je cilj bio da se farmaceutske firme obogate, onda im je cilj vrlo glup, jer te firme svakako zarađuju ogromne pare na raznim skupim biološkim terapijama, a ni jedna normalna država ne bi pristala zbog jednog sektora ili lobija, da sahrani pola ekonomije i da rizikuje recesiju. Nisu oni jedini lobi, ima drugih lobija kojima je interesu da ekonomija piči i da nema lokdauna i sranja. Npr. naftnom lobiju nije odgovaralo da se ekonomija uspori, niti im je odgovaralo da avioni ne lete, itd...

Zar nije logičnije da je virus slučajno procurio iz Vuhana, i onda jbga krenulo sranje... Takvi incidenti se nažalost mogu desiti.

Čak je vjerovatno i farmaceutska industrija bila u minusu, ako gledaš komplet taj sektor, a ne samo par firmi koje su pravile vakcine. Dosta ljudi je odugovlačilo da ide na preglede, da se liječi od drugih bolesti, možda je pala prodaja ostalih lijekova.

jovo ok stav, dečački, bukv sam i ja tako gledao kao i ti do nekog momenta, i meni nestor bio bilde sto je tako govorio (majmunisao se), vise su mi bili ispravni kasniji stavovi i realna tumacenja kojecega vezana za planski virus

Ako im je cilj bio depopulacija, fejlovali su, jer na svijetu ima više ljudi nego prije korone.

korona i nije bila na celom svetu vec u zemljama pod direktnom who ingerencijom, generalno natalitet je opao u svim zemljama tkzv zapada i smrtnost se poprilicno povecala.

Ako im je cillj bio da nas sve čipuju, fejlovali su, evo ja nisam primio vakcinu.

da, bio je cilj da dobijes vacu, na kraju se par milijona pobacalo kao visak ljudi nistu hteli prime 4 dozu. Prica o cipu je nadgradnja

Ako im je cilj bio da se farmaceutske firme obogate, onda im je cilj vrlo glup, jer te firme svakako zarađuju ogromne pare na raznim skupim biološkim terapijama, a ni jedna normalna država ne bi pristala zbog jednog sektora ili lobija, da sahrani pola ekonomije i da rizikuje recesiju

jok i ne bi, recesija ti je upravo ovo sto se danas desava zbog korone i ovog rata u ukr dodatno

Nisu oni jedini lobi, ima drugih lobija kojima je interesu da ekonomija piči i da nema lokdauna i sranja. Npr. naftnom lobiju nije odgovaralo da se ekonomija uspori, niti im je odgovaralo da avioni ne lete, itd...

ok, imas razlicite lobije, tehnicki je moguce da su razliciti lobiju u vlasnistvu istih ljudi, ili imas dominatnije lobije. Zdravstvo je bukv jedan od najjacih sveckih lobija ako ne i najjaci

Čak je vjerovatno i farmaceutska industrija bila u minusu, ako gledaš komplet taj sektor, a ne samo par firmi koje su pravile vakcine. Dosta ljudi je odugovlačilo da ide na preglede, da se liječi od drugih bolesti, možda je pala prodaja ostalih lijekova.

pa koliko je drugih lekova terapija respiratora i bolnica radjeno u to vreme. jovo nije bitno ko uzima novac kace zna ko na kraju plaća ceh

i da ko je ono zaustavio koronu kako ono bese prestalo lol

korona i nije bila na celom svetu vec u zemljama pod direktnom who ingerencijom, generalno natalitet je opao u svim zemljama tkzv zapada i smrtnost se poprilicno povecala.

Bijela kuga ubija Zapad sa i bez korone već odavno. Nije tu korona nešto značajno promijenila.
Osim toga zar ne bi bilo logičnije da ti zlikovci (koji su vjerovatno sa Zapada), se ustreme na nekog drugog, a ne baš u svojim državama da prave depopulaciju.

Logičnija mi je bila teorija zavjere da je HIV izmišljen da pobije crnce i pedere.

ma neće oni svoje dirati nema šanse

znaš kad bi vucela eksploatisao srbe bajo, nikad, nije logicno jednostavno :)

i Bajaga je imao prvosrbijanskih momenata

https://www.youtube.com/watch?v=g9G_ms_EmtY

Tekst odličan

sta zna bajaga da je pametan sad bi pevao u dalekom oclu

Uvatila me neka upala mišića, kreno vježbat, a nisam još u formi.

No pain no gain, moj celte.

A jeste brate posle svakog treninga treba malo da boli

Kako se cara i jovo lijepo druze na temi sto im je otvorio kizopizdun

Nisam htio da ih diram, bas su kjut

pliduu radimo trenutno, kazi

hasbula vozio kabria mesec dana