Prijava

@Jebač, volio bih zaista da si u pravu. Tako i ja ponekad mislim. Zaista nema u rezoluciji pomena ni Srbije, ni Srba, ni Republike Srpske.

Ali neke stvari su ipak indikativne:

1. Bošnjaci u komentarima (a i poneki od njihovih zvaničnika), često koriste baš taj argument da ukažu Srbima da su paranoični i da nemaju čega da se plaše (niko nije Srbe ni pomenuo, itd...), ne mogu narodi biti genocidni, itd.

2. Ti isti, ili neki drugi Bošnjaci, takođe govorkaju tu i tamo o tome kako će rezolucija biti polazišna tačka za ukidanje RS-a, za traženje ratne štete, itd... Ako ona to sama po sebi neće omogućiti, ona svakako može predstavljati dodatno sredstvo ka tom cilju.

3. Ti isti Bošnjaci, koji kada im odgovara kažu da narodi ne mogu biti genocidni, i da mi paranoišemo oko toga, svaki dan po nekoliko puta nazivaju Srbe genocidašima, Republiku Srpsku genocidnom tvorevinom, itd. (Uprkos činjenici da Republika Srpska, nije genocidna tvorevima, sve i da jeste bilo genocida u Srebrenici).

4. Primijetio sam dosta likovanja (takođe na usranom klixu), oko "lijepljenja etikete", itd.

5. Na kraju indikativno je što nije prihvaćen crnogorski amandman o nepovredivosti Dejtona.

Suma summarum, volio bi da si ti u pravu, i da mi samo bezveze paranoišemo, a niko ne misli ništa protiv Republike Srpske. Ali plašim se da je to možda naivno razmišljanje.

Nažalost, u pravu si kad kažeš:

Je l stvarno misliš kada bi neko zaista hteo da ukine RS da bi im zviždalo jaje za naše izjave volje ili tumačenje istorijskih događaja?

To šta mi mislimo nije od presudnog značaja ako postoji ozbiljna volja svjetskih sila da se nešto uradi.
Samo, ja mislim da se tu svjetske sile još uvijek prenemažu, jedino kod Bošnjaka, manje više kod svih njihovih stranaka, postoji jasan dugoročni cilj da se ukinu entiteti, čak i kod SDP-a. Dok SDA, to radi iz nekih kao nacionalističkih razloga, SDP bi takve stvari podržao jer su kao entiteti nepotrebni, Dejton je ludačka košulja, to nas sve koči i usporava u sprovođenju reformi i evrointegracijama, itd...
Ja bi volio da pomirljiva politika, priznanje vlastitih zločina itd... vodi nekom međusobnom uvažavanju, napretku, itd.
Nažalost, bojim se da je slučaj "ko prizna, pola mu se doda"... Ili ko da prst, uzmu mu cijelu ruku. Što više napravimo ustupaka, to je lakše da se ispostavljaju dodatni zahtijevi.
Ne možeš tek tako ukinuti Republiku Srpsku, ali možeš postepeno skuvati žabu tako što ćeš je mic, po mic, lišiti svih nadležnosti, tako da kad dođe do formalnog ukidanja, niko ni ne primjeti da je ukinuta.

Ma ajde relativizovali ste zrtvu muslimana da niste ni svesni. Napravili od njih monstrume koji za potrebe kadra kmece o genocidu a da su mogli satrali bi sve zivo i mrtvo. Lep stav nema sta

Mislim da sam skontao zašto smo genocidan narod. Zbog autizma. Naši ljudi koji su donosili odluke o eksterminaciji drugih naroda vodili su se principom 'e nećeš ga majci', vrlo čestom pojavom kod autističnih individua. Naime, ako autistična osoba oseti da je njoj ili nekome njoj bliskom načinjena neka nepravda, odgovoriće na tu nepravdu mnogo gore i krvničkije nego što u suštini treba. Jer se vodi autističkim nagonom uvođenja presedana. Ako si ti uveo presedan i otišo u bratunac i uradio to što si uradio, sad će da ti se vrati to mnogo gore.

Gde treba da pitam za nobelovu nagradu?

Ma ajde relativizovali ste zrtvu muslimana da niste ni svesni. Napravili od njih monstrume koji za potrebe kadra kmece o genocidu a da su mogli satrali bi sve zivo i mrtvo. Lep stav nema sta

Hahahah kakav je mešetar ovaj cara

Šmole honorarni nobel poslat ti je na adresu

Gde treba da pitam za nobelovu nagradu?

ima jedan autor zna ali si ga stavio na blok vec duze vreme

Sad tek vidim onaj jovin post na vrhu, jovo jbt za jebaca rs bukv bespotrebna stvar (r sumska)koja ne treba ni postoji slicno kao i za plidua. Ne znam sta skauz tu kae ne bi se zaletao

Gleaj Caro ja ovde odlično sarađujem sa svim manjinama (skauz, plidu, bolja, snime…) i radim na pomirenju naroda u cilju treće jugoslavije (velike srbije), a vi prvosrbi sve sabotirate

Mesetarenje suptilno, stealth 99

Eo ga jebaca opet, sad ne sme direkt da kaze da treba ukuniti rs nego napravicu ja vama zajednicku drzavu. Pa reci covece

Kako je krenulo prema jebacevoj politici morace i skauzi da se odreknu milogorstva. Nece tu biti problena

Nikad vise 1918, spustavah se ja na vase uze umalo se uze ne pretrze, od tada smo visi prijatelji u glavu mi pamet uceraste

A i niko nece sa genocidasima oooj

eee moj dubrovnice cu li ti ovo

Kace popis sta se desava skauz baci neki info

sveusvemu prema sakuzima i jebacima trebalo bi smislimo neku varijantu ko svabe sto imaju naciste a kroasni ustase i onda niko nije kriv bukv nego neki tamo mejmuni genocidasi (kao milogorci sto se sad peru od ratova 90ih fazon to su srbi)

pa teze malo kad nam isti ti na vlasti i dalje

Mislim da sam skontao zašto smo genocidan narod. Zbog autizma. Naši ljudi koji su donosili odluke o eksterminaciji drugih naroda vodili su se principom 'e nećeš ga majci', vrlo čestom pojavom kod autističnih individua. Naime, ako autistična osoba oseti da je njoj ili nekome njoj bliskom načinjena neka nepravda, odgovoriće na tu nepravdu mnogo gore i krvničkije nego što u suštini treba. Jer se vodi autističkim nagonom uvođenja presedana. Ako si ti uveo presedan i otišo u bratunac i uradio to što si uradio, sad će da ti se vrati to mnogo gore.

to je to, ko u onom filmu ko to tamo peva kad dragan nikolic gadja konja kamencicima da pozuri a bercek autista dohvati neku kamencugu pa sve ode u kurac.

termin je problematican, nemamo tako neku arijevsku grupu ispod koje bi mogli svi stanemo da se operemo

mozda radikali al nije to to

ko sto rekoh, da smo zamenili sve te koji su odlucivali tad kad je trebalo da se ubija, lakse bi bilo.

zajebanije kad ti trenutno predsednik neko ko bio potrcko tad ovima sto naredjivali, a bogami i sam bio poprilicno vokalan u tome.

Aj sto ga se mi nismo resili neg sto nije ni jevropa

O hilu da ne pricamo, srederu, bleru, klintonu itd itd

Inace ovaj smoletov too smart to live post modz bukv se primeni na sve u ex yu