Prijava

sto nije ni jevropa

lakse se kontrolisu ljudi sa mutnom istorijom nego oni sa cistom

sa lovcena vile klice, oprosti nam dubrovnice

eto izvinusmo se

za popis ne znam vjerujes li me, ja mnim ako je i bio bacio sam ga na ignore

Kuku, sad ga jos i kontrolisu nasi zapadnoevropski i atlantisticki partneri a on rusofil i kinezofil na max

rusofilija je za tupavi narod

Sto bi reko jebac posto nafta danas marvo

lakse se kontrolisu ljudi sa mutnom istorijom nego oni sa cistom

Bravo, eto, nerazrešavanje ratova i pokolja krunski antisrpski interes velikih sila. Još su to lukavo odradili da upakuju u genocid da deluje da bi prosrpski čin pomirenja imao kao negativne posledice. Care zamišljaju neki 4d chess zavere rokade kinderlade a Soroš igra domine sve vreme

kako se ne gade ti evropejci na sve to ne mogu dokucim a oni nam neki uzor gde smo se to uputili.

Izgleda da oni zdruzeno rade protiv nas ja bi rekao.

Nisi objasnio jebac zasto svabe stoje iza ovoga migoljis se bro

Nema mi ni plidua, nisam sig kako ce prihvatiti sve one teske reci ovde iznesene od strane drugosrpskih prijatelja

Pa zato što su ekspertski narod na tom polju :)))

jebac upravio si osvojio satku vremena soft intime sa natasom kandic

jbt kakav txt ovo drugosrbijanci da ovlaze kad vide

U jbt sta ispisaste dok sam odradio ruke u gymu, iscitam pa se obratim (skauzu i ostalim dobronamjernim ljudima)

lepo vucela ovo pegla icemo mi briksa uskoro vidim ja tek ce kmecati jebaci kace ovo usvoji

Sluša li ko Vučića, moram priznati da je dobar govor. Imao je prilično muda svašta da kaže.

vucic ojebo da je otisao random djilas bilo bi he he pa jeste zna se he he kaznite nas

sta je ovaj iz namibie neki true afrikaner Neville Gertze pametnom dosta

hhahahah evo nikaragva prica o biggest genocidu ever loooool (najvecim genocidasima)

Sluša li ko Vučića, moram priznati da je dobar govor. Imao je prilično muda svašta da kaže.

mudat je taj inace ovako. pravi srbosanceros