Prijava

Solidno skroz za ove pare, jedino sto je VA panel, ali zato toliko i kosta

Još uvek čekam da mi vrate sa servisa nvidiu 8800GT 512mb u garanciji, dali mi zamensku na korišćenje Ati 3650 256mb.
To je bilo 2009.

Kupio novi komp 2017-e za 1000 ojra i prodao ga posle par meseci upola cene :(

супер прича ако нису ловачке ај дај мало детаљније занима ме
немогуће да нешто тако може да нестане

Pa rekli evo ti ova na korišćenje dok ne servisiramo tvoju, pozvaćemo kad bude gotova. Nisu nikad zvali, ja išao par puta i kad sam im dokurčio rekli pa dali smo ti grafičku šta oćeš više, a ja pa jbt nije to ista klasa ista cena moja duplo skuplja ste normalni, oni vrati onda ovu ako nećeš, ja zabezeknut, šta lupate jebo vas pas vratite mi pare, oni neće, ja pretio inspekcijom, došao sa nekim tamo finansijskim, oni pokazali papire da mi vratili moju, ja jbt koji ste lažovi, inspektor kaže da je sve ok što se tiče zaštite kupaca, papir potvrđuje njihovu priču, ja i njega oteram u pičku materinu i u besu sa pulta im dignem kutiju sa novim Maxtor Hdd od 256 gb i izađem polutrčećim korakom ko gospodin

Aj sad kazi jel se ovo stvarno desilo?

Pa dobro, nisam bio baš gospodin u tom momentu.
Da da, stvarno bilo, šta te čudi jebena srbija kelte

Edit: kročio više nisam tu i olajavao ih na sva vrata

Scena gde se svadjas psujes i na kraju uzmes disk pod misku i izadjes je vrhunska :)

Trebao si nesto skuplje da dohvatis

Al jbt koji lopovi, sa ovim namestanjem papira i sve. Jedino mi nije jasno sta ovaj inspekteor gleda, bez tvog potpisa je go kurac

Manijak legenda prava, porasto mi u očima

шта узео си то са пулта и онда као нису те пријавили керовима

Ma koji potpis ko te pita šta, ovo je bilo pre winwina, emmija, gigatrona, najobičnija radnjica za prodaju kompjuttera i komponenti i servis za to, vlasnik i njegov sin držali, samo njih dvojica i rade tu.

Pa samo taj hdd bio na pultu kelte, misliš da ne bih marnuo nešto žešće da mi bilo na dohvatu ruke kad su govnjivi idioti.

I da su me prijavili, nikad ništa mi nije stiglo iako imali moje ime i br.
Nmg da kažem sa nisam kao strepio od toga, al stvrno me boleo kurac tih dana za to

браво за потез царски реално ел пропала та радњица

Nisu te prijavili jer su te svesno sa ciljem zajebali, i onda podvukli crtu jbg ovo i hd, manje kosta od orginalnog

Da su ti poslali prijavili bi te. Ovako da se ukljuci policija i njima ne ide.

Zato i reko steta sto nisi izneo nesto skuplje

Ne rade već sigurno više od 5 godina, kapiram da ih ujebali znatno jači lanci prodavnica.
A i reputacija im nije išla u korist

супер ко их јебе

Nosio sam tako komp od burazera na popravku, zavlace me mesec dana, cekaju deo (maticna), prodje jos mesec dana, jos cekaju, treceg meseca ulazim ja u radnju, komp jos stoji na podu radnje gde sam im ga i ostavio, samo sam ga uzeo i reko prijatno. Nista ekstremno kao ovo Manijakovo, al ono

Setio sam se još nečega vezano za njih što se desilo još pre ovog
Drugaru riknula grafička ali ona sa pasivnim hlađenjem kupljena kod njih. On ode, reklamira, pozovu ga da dođe po nju posle nedelju-dve valjda i šta vidi? Pa zatekne tu istu grafičku ali sa pričvršćenim KULEROM na onom hladnjaku, vezan upleten sa strane običnim gumicama kao one za tegle. On isto izneverovao al ga ubede da radi sad jer se ne pregrejava mnogo ko ranije. Taj ortak je inače nubzor za kompove i mislio da tako treba pa poverovao, uzeo karticu i otišao kući, namontirao na matičnu al opet keca, radi par minuta pa no signal na monitoru.
Vrati je on opet, kaže ne radi, dajte mi drugu mojne ste slepci, oni uvaže i uzmu natrag i kažu da će ga zovu.
Zvali ga posle par dana da je pokupi, kao eo popravili smo, sad radi i šta dečko zatekao kad došo?
Pa vidi da na istoj toj grafičkoj umesto onog kulera zakačili sad neki VEĆI kuler i rekli mu da neće da mu naplate za njega i da grafička sad radi ič se ne greje haha
Nije je uzeo već došao sa ćaletom i stricem ili zetom ne sećam se ko bio i odmah dobio isti model al novu
Ozb se ovo desilo ne zezam se

Sa razlogom ti vise nemaju radnju