Moram nekome da se pohvalim

  1. Završio bih ja rado Caro kod Milice iz Potere.

  2. stigni me ako znaš kurčinela u poređenju sa poterom iskr

  3. milica težak autista kad krene onako da se dere u finalnu poteru da preseče pitanje

  4. Nije Siniša, neki Ljubiša iz Rume. Kurac plaćaju prevoz, sve u sopstvenoj režiji.

  5. glupa mi potera, krvava borba za sitni novac koji jos treba da podele medjusobno i to ako ga uopste dobiju. ovde vijaju jedni druge ko na čoveče ne ljuti se i na kraju viner tejks ol a to bude oko 400k uvek

  6. Nabijem ih
    Potrosim se i potncijalno se izblamiram
    Dozivim svoj ćivot momenat i postanem meme

  7. Gdje ides na pub kvizove zmaju

  8. Opasna milica iz potere iznerviras se kad je pogledas

    Najfejk je svakako onaj gde je manda sa onom sorajom morao pravi emisije, jadan covek

  9. Hrvatska Superpotjera mi je trenutno najinteresantnija, svaka im čast za ono

  10. plidu sta je ta superpotjera, u cemu je razlika od obicne pot(j)ere? video sam neku najavu na tv-u ali nisam gledo kviz

  11. 5 lovaca protiv jednog igraca. U predigri osvaja iznos kroz 5 pitanja, svako pitanje nosi 500 eura. Nakon 5 pitanja i osvojenih 2.5k eura, lovci nude ponudu u zavisnosti koliko ih igra. Npr 2 lovca za 2.5k ali umjesto 60 sekundi (koje igrac ima u svakom slucaju) lovci imaju 30 sekundi. Protiv tri lovca igra za tipa 7.5k eura ali lovci sada nude vrijeme od tipa 40 sekundi i tako sve do kraja kad moze da izabere da igra protiv 5 lovaca za sumu od tipa 30k eura ali oni na satu imaju 55 sekundi. Kad duel pocne, prvo odgovara igrac pa lovci ukoliko igrac da pogresan odgovor postavlja mu se dodatno pitanje dok vrijeme teče (isto važi i za lovce). Kome istekne vrijeme, izgubio je. Ako to budu lovci onda igrac pobjedjuje i nosi iznos kuci

  12. e to ko pobedi ima da bude goat

  13. 5 lovaca protiv jednog igraca. U predigri osvaja iznos kroz 5 pitanja, svako pitanje nosi 500 eura. Nakon 5 pitanja i osvojenih 2.5k eura, lovci nude ponudu u zavisnosti koliko ih igra. Npr 2 lovca za 2.5k ali umjesto 60 sekundi (koje igrac ima u svakom slucaju) lovci imaju 30 sekundi. Protiv tri lovca igra za tipa 7.5k eura ali lovci sada nude vrijeme od tipa 40 sekundi i tako sve do kraja kad moze da izabere da igra protiv 5 lovaca za sumu od tipa 30k eura ali oni na satu imaju 55 sekundi. Kad duel pocne, prvo odgovara igrac pa lovci ukoliko igrac da pogresan odgovor postavlja mu se dodatno pitanje dok vrijeme teče (isto važi i za lovce). Kome istekne vrijeme, izgubio je. Ako to budu lovci onda igrac pobjedjuje i nosi iznos kuci

    100 drama na 7 dana, vodenica ima 7 kamenova, svaki kamen ima 4 litre, 1 litra ima 7 dana total 28 litara i 29 vlasnika.

  14. Pobjede cesto, a u jednoj emisiji bude tipa 5 takmicara

    Doduse vecinom uzimaju skromije iznose ali dešavalo se da pobjede po 5 lovaca uzmu 20-30k eura hahaha hrvati su baš široke ruke u kvizovima, moš se oparit na svakom kvizu taman bio za penzionere

  15. Nije, to je onaj kviz gde sam te jebo. Majmuncino raspala

  16. Pliduuu
    Hrvatska Superpotjera

    ovo sam čuo da je legit ali nedeljom ide kad uglavnom ima kvalitetan sportski program pa zato mahom propuštam

    a i hrvatski lovci su mi dosta antipatični u poslednje vreme
    kotigu sam gotivio al mnogo postao nekako nesnosan i edži baca neke ničim izazvane fore
    vukorepa hladan i rigidan, misli da smešan a zapravo nije
    krešimir razrok jbg
    morana žena isto jbg

    nisu ni ovi naši neko blago jedino rispekt imam prema milinkoviću jer je toliko svestran lik

    tarik bio goated voditelj u odnosu na ovog joška trudi se ovaj al jbg nije lako da se zameni takav gospodin, memedović malo jači tu ima neku sirovu harizmu koju joshko ne poseduje

  17. hahahah prvi put vidim ovaj klip. ovaj drugi sto objasnjava tomislav lukic isti general pavkovic lol

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.