Moram nekome da se pohvalim

  1. Ne prozivam te, odgovaram ti na pitanje koje si postavila svakome i nikome

  2. metju peri glumio najslabijeg od tri glavna lika u sranju od serije zvanoj prijatelji i jos par romanticnih komedijica i onda se povukao razocaran u svet i u ljude. reci kakav bi to idol druge srbije bio da je takvu karijeru imao ovde

  3. +1

    To onaj ispodprosjecni glumac u ispodprosjecnoj seriji gdje pustaju fake laugh nakon neduhovite scene ? Oh no.. anyway

  4. bas to, juce pito kamenka koji si dzoi ili ros na kucnim "kuvamo rucak-partijima", gde da ga poredim sa ovom nehumoristicnom bitangom

  5. Fala brt, znači mi.

  6. Sig onog argetinjosa sto ne zna kuva jaje jebete da je cendler

  7. Jok, on ti je neki amalgam Trajforsa i Kirka. Svira bas u bendu, povremeno se klepa pečurkama i radi za zle amere. Jako dobar lik, tip latino momka za tinejdžerice.

  8. Meni Cendler bio jedini koji je cinio Prijatelje gledljivim, vidim da sam u manjini al sta sad

  9. Meni Prijatelji zakon bili kad su izašli. Nije fer gledati ih iz današnje perspektive.

  10. jeste fer, tadašnjim našim mladim neoformljenim mozgovima je to servirano kao vrhunac komedije a definitivno je i tada bilo ciničnih prdonja koji su srali po seriji

    kenjanje po prijateljima je tradicija koju moramo održati bez obzira na broj odgledanih epizoda

  11. ja se secam kad sam imo otpr 15 godina da sam se bukvalno terao da gledam seriju jer je bila popularna, jedno mesec-dva sam se pravio da mi se svidja, al sto je najgore ne samo u drustvu nego i tipa sam kad gledam kuci ja se kao nesto smejem, boze koji sam debil bio kad se setim lol. srecom kratko je potrajala ta moja faza, max mesec dana i onda su mi neki kvalitetniji sadrzaji privukli paznju kao npr malkolm u sredini, saut park itd

  12. Malcolm in the middle > friends

    I ja sam počeo da je gledam jer je bila visokorangirana pa reko da vidim šta to tu ima. Ništa interesantno nisam pronašao.

  13. u mladosti sam neretko ispadao papak jer sam generalno terao ukurac ono što vole mladi, često pojave slične dotičnoj seriji. na kraju ispadoh ne papak no gospodin čovek. još u to doba nije bilo raznih tiktokova i sličnog smeća, tek bih onda sam sebi čestitao.

  14. dobro je ajde ne kurčite se kao vi ste bili kul još i tad ste znali da su prijatelji sranje i niste nikad ni pogledali, svi smo negde bili svesni toga ali se opet gledalo jer su rejčel i monika dobre pičke

  15. Ma ne, gospoda su od malih nogu gledala isključivo Polanskog i Vudi Alena, niko nije gledo Prijatelje, pu pu.

    Plidu i par mlađih imaju pravo kenjati, ali ne mnogo. Btw Malkom u sredini isti level humora.

  16. jer su rejčel i monika dobre pičke

    meni ona treca bila najbolja sto je glumi lisa kudrov

  17. mogla i ona da ga proba isto

    Btw Malkom u sredini isti level humora.

    da kažemo da možda i jeste (a nije), malcum odnosi prevagu samo zbog činjenice da nema veštačkog smeha

  18. Jao kako jedete govna svi. A Malkolm u sredini je S tier serija

  19. Neko vreme su bili ok, posle se sve svelo na kamenofil kako si mi ti uglavnom po tome ostalo zapamceno

    Ros i fibi su davali taj neki smek humor seriji, ovaj cendler tugomir klasicni, rejcel teska fejkara jedino ona crna bila prepicka vristanje

  20. evo kosovac malo smo se zabaljezgali na bdenju za metjua perija hehe

    al u to vreme s kraja devedesetih i pocetka dvehiljaditih bio mozda i najbolji period serija, što humoristicnih što drugih. bar 10 bih mogo da nabrojim boljih od prijatelja

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.