Moram nekome da se pohvalim

  1. I modern family mi je bolji od friendsa, eto

  2. ја не знам сећам се да су се пријатељи годинама приказивали на б92 али ако сам погледао 3 епизоде сечем курац мајке ми и немам мишљење о серији иск заболе ме комедије не узимам за озбиљно па их не гледам и не оцењујем

  3. Seru sad svi sta je bolje od frenca, milion stvari je bolje od frenca naravno, ali frenc je jednostavno ili pre tih stvari sniman, a i bez toga je kulturoloski fenomen. Plus je emitovanje frenca kod nas koincidiralo sa najranijim mladostima mnogih nas odavde, te ce uvek biti legendarno

  4. Ovo što elokventno kaže Zapata

  5. Modern femili je takva jedna woke krindzara, ne znam ko to gleda jbt

  6. Namjerno sam spomenuo modern family svjestan da cu biti popišan ali si barem mogao da gledaš sofiju vergaru

  7. Ovo sto zapata kaze ima smisla, moji stariji siblingsi su to gledali sjecam se dok sam bio balavac

  8. плиду воајер

  9. U sustini, meni je malcolm in the middle ono sto je vama friends, prapocetak humoristicnih serija

  10. Skauzerov askurđel je vrv otkidao na Đeknu

  11. Treba da batalimo posto je ukus subjektivna stvar

  12. U sustini, meni je malcolm in the middle ono sto je vama friends, prapocetak humoristicnih serija

    meni mucke, to se nije propustala epizoda. pre toga sam na hrt-u ponekad nailazio na bracne vode i kozbi sou, znao sam pogledati ali me nije privuklo da postanem redovan (edit: al tad sam bio klinac tipa 9-10 godina, srecni ljudi zakon)

  13. Gledao sam Prijatelje ofc, mislim ih Pink prvi emitovao kod nas, ali nism se sekao na njih, ok je bila za tinejdžere tad kasam bio mlad, pratio tad i Zvono kao spas, Crna Guja, Alo alo klasika, Mućke, to je taj neki period, malo kasnije najviše mi legle Vesele '70 i Nepristojni ljudi

  14. Kao klinac baš sam voleo Alfa

  15. Ma ajde bre gledao sam i Sabrinu vešticu tinejdžerku na Tv Politika valjda
    Ili to beše Sveznalica Klarisa, ista ona glumica

  16. Mada od tih sa naivnim humorom najbolja i dalje mi je Treći kamen od sunca na BK

  17. Drugar napustio režiju na trećoj godini zbog sitkoma, nije mogao da napravi pilot. Trudio se stvarno, šanse nije bilo, kaže - jbt ne umem ja ovo, možda režija i nije za mene...I batalio. Realno jako je teško napraviti priču sa 5-7 likova u dve sobe i njihovim životima, koja će da ti drži pažnju duže od dve epizode.

  18. Prijatelji ok bili, aloalo takodje, mućke odlične, 2/5 muškarca takodje. Ovo ostalo treći kamen od sunca, oni štreberi ili šta već, uvek sam bio u fazonu - jbt šta ljudi nalaze u ovome. U principu, ako nemaš neku prepičku i Ešton Kučera, moraš baš jako da se trudiš.

  19. Offtopic, za smoklju i uraczaganjea

    Gledam superpotjeru upravo, nikad siromašnije ponude, mora da sam ih ureko onom pohvalom sinoc

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.