IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Hocu da igram gta5. Mozda kupim i u delovima od madjara..

  2. Na oba ova sto sam ti dao moze da se tera GTA V, oba imaju procesor i ram za rikomended.
    Samo grafa zebava, ali mozes ti da se dogovoris sa njima o zameni graficke, da uzmes bolju uz doplatu ili tako nesto.

    I sto je jos jace ima 5 god bezuslovne garancije.
    Ja im poslao komp, odradili popravku i vratili, sve bez pitanja.
    A moz otvaras kako hoces i kad hoces komp, nema onu nalepnicu VOID

  3. узми од мађара

  4. Hocu bac, al mi treba neka otprilike konfiguracija.
    Gde si ti gledao sta da kupis? Preporuke i to...

  5. колко пара оћеш да даш

  6. колко пара оћеш да даш

  7. 55-60k
    realno ono sto sam okacio sasvim okej za te pare

  8. Krutejebo što se Asus posro po sirotinji sa rogonjom, počeće ljudi da prodaju decu samo da bi ga posedovali lolo

    Kad bi se izbacio onaj disk od terabajt i ubacio neki ssd u ovu drugu konfu, bilo bi do jaja.

  9. Kazem, moze da se menja kako hoces, pozoves im call centar, izbacite mi hdd ubacite mi SSD i oni ti kazu novu cenu i to.
    Cak sam mu rekao i za grafiku, ako hoce bas da igra GTA V, samo uzme R7

  10. Prvi sa AMD 860k kosta 20 iljada manje. Nije toliko bolji Intel da bi ga toliko pretplatio.

    A sto se tice i prvog i drugog, izem ti ja gejmerski racunar sa R7 250 grafikom.
    To je za racunare do 40k (posedujem takav, zato i pricam)

    dobra je grafa,al daleko od gejmerske ubice. Za skoro 60k su mogli da se isprse za bolju

  11. р7 250 - јадна је

  12. R7 250 je preimenovana HD 7750, tj reciklirana
    Dobra je za starije igre, za nove nemam pojma

  13. Rekoh.
    Moze da zameni.

    Ako imate bolje, preporucite mu.

    Okej kod madzara da uzme, ali kolika je garancija i sta.

  14. ma sa tom grafickom i nesto amd procesorom sa 4 jezgra (dakle averidz averidza danas)

    sam terao GTA V bez jebemti.

    Ali komp koji sebe zove gejmerskim ne sme da ima nista ispod r9 serije

  15. па има карти из р7 серије које су јаче од моје р9 270џ, нема то везе

  16. иначе, да питам ја, што ми не пичи ссд бар 300 МБс, сата2 матична је у питању, иде нешто преко 100?

  17. ух јебавао сам се да наместим АХЦИ мод за САТА курце једно сат времена, сад иде рајт 280, рид 250

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.