IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Kada preko windows update instaliram drajver za grafičku nakon restarta bude crna pozadina samo se beli kursor vidi i toeto
    kako da riješim?
    stara neka grafička
    geforce go6100 na starom laptopu pa mi najlakše tako bilo da instaliram

  2. нађи други драјвер на неком сајту, форуму.

  3. Aj ako moze brza pomoc, povezem telefon preko usb na teve, nadjem ovamo sve kul, nadjem download folder tu stoje folderi sa nazivima filmova, udjem u folder filma ali nema fajla da pustim... Prebacim film preko fona u folder sa slikama i snimcima sa kamere, udjem preko dcim i nema filma i dalje, a vidim nema mi ni snimaka sa kamere.. Je l moguce da ne podrzava snimke ili sta koj kurac, smartshare na lg-jevom teveu povezujem lg-jev telefon
    Upomoc pls

  4. I usput sta mi je potrebno da povezem teve sa netom, prepostavljam neki prikljucak, ako neko moze da mi kaze sta kako i koliko bi kostalo, posto vidim mogu da povezem i preko wifi directa al ne da mi pise nema bezicne mreze, isto za miracast..

  5. Armine povezuješ tako što kabal iz kompa od neta prebodeš u tv. Nema na čemu

  6. Film neće da ti pusti što nije preko HDMI jedna od opcija.

  7. Ima li gde da se kupi 10 metara kabla

  8. Ima al nzm kako ćeš onaj plasticni džek da staviš na njega imaju neka klešta pa se steže. Prvo prenesi tv do kabla da probaš

  9. Star ti je TV najverovatnije, apdejtuj firmware.

  10. Ima, metar LAN kabla ti je nekih 100-ak dinara ako se sećam dobro po električarskim radnjama. Za hdmi ne verujem da ima tolikih.

    Nisam čit'o, ne znam ni koji ti treba.

  11. A kako da apdejtujem teve kad nemam bezicne veze, mada ipak ne verujem da je to u pitanju

  12. Nije 100-ak, preterao sam, možda 70-ak. Viljušku onu ti oni nabace.

  13. Ubaci u tel neki 3gp format vídi oćel njega. Njega mora. Ako neće nije do formata

  14. Ma zajebavam se necu da vucem kabal po celoj kuci...
    Nego wifi adapter 50e pedeset im majki jebem

  15. Samo mi slike nalazi u kurac, video i je svaki mp4 valjda jebem li ga, a muziku mp3 ne znam ni da l treba da pusta teve
    Sad gledam na oglasima za 30e adapter da l uzimati majku mu, mocicu na youtube i vukajliju sa tevea fazon

  16. Sad sam primoran da gledam neki govnjivi horor na rts pa je l ovo zivot

  17. A uzmi jbg. Dobra je stvar. Jedna nedelja u Soceru

  18. e imam osam giga dd3 rama, jel mogu staviti neki drugi ddr ili mora biti ddr3? pošto imam dd2 4 gige

  19. Sad sam primoran da gledam neki govnjivi horor na rts pa je l ovo zivot

    Armine, nije život, horor na RTS-u to je dupli horor!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.