IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Bolje It stručnjake imamo od vas haha

  2. Kapune, zbog ove verbalne bratoubilačke uvrede, neš više dobiti pomoći od mene. Sa svima me Drina spaja, al' od tebe me razdvaja!

  3. лик ријешио проблем давно читаш ли?

  4. Može muzika da se pušta i sa linuxa.

  5. potiče sa teritorije republike srpske
    nadam se da me razumete

    Kapune, zbog ove verbalne bratoubilačke uvrede, neš više dobiti pomoći od mene. Sa svima me Drina spaja, al' od tebe me razdvaja!

    Šorka!

  6. Đes Rađene, đes Bohore

  7. vidi ovog iy naftalina iyaso

    ma ono aj ti objasni čoeku sa romanije koji veze sa engleskim nema kako linuks da koristi
    ja mu instalirao sedmicu kaže slabo ovo radi stavi mi peticu
    ja reko kakvu peticu lebtejebo
    kaže ma onu x5
    lolololololo

  8. inače prelomila mi se žica ovde
    http://i.imgur.com/GOsexAS.png
    more li se to kako zameniti ceo taj donji deo sa džekom ili je to velika nauka?

  9. Kralju je l ima nešto ispravno od tehnike kod tebe na gajbi?

  10. hahahahha daj ne jebi me ima
    ovo došao sada kući pa "opravljam" šta ne valja

  11. pa može to, ali da li se ispalti raditi
    šta je u pitanju, neke jeftine slušalice?

  12. можеш заменити то ако знаш да лемиш брт али пошто си пичка са фона онда лепо паре на сунце и купи неке крштене слушалице са гаранцијом такорећи флегшип ја фурам само сенхајзер

  13. nije neka nauka, lemio sam ih brda

    al učini sebi uslugu i naruči xiaomi piston 2 ili 3 preko neta

    izađu oko 1800 na kraju, a rade ko zenhajzer od 3500

    ja kupio sebi dva para, kevi jedne, burazeru jedne

  14. ehh to što predrasude o ljudima sa fona formiraš na osnovu sebe je losha stvar
    hahah zajebo sam te kapiraš jer si reko da sam pička sa fona a ustvari si ti pička sa fona hah
    misliš a?
    đe ima da se uzmu?

    slušalice nisu neke, kupio sam ih u FIS Bijeljina, nego mi lakše ako je neka bzvz fora da ih sredim nego da se cimam po druge

  15. да ксаоми пистон добре су и миришу на чоколаду.

    Ја волим добар звук па не штедим паре за флегшиповске сенхајзере, посебно јер се гаранција прелагано остварује. Мени је цркла једна слушалица месец дана пре истека гаранције од две године и само сам заменио за нове и аутомацки имам гаранцију за наредне две. Лакше ми је да дам 5 6 сома динари и да будем миран пет година и да уживам у флегшиповском звуку сваки дан него да купујем кинеске слушалице за песто ђунти. Ако волиш добар звук или јури пистонса или неког сенхајзера

    пичко наћи ћу те на фону изнабадаћу те

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.