IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. само исти ДДР тј ДДР3, и буди срећан ако и тај буде компатибилан и не буде правио проблеме

  2. 21. je vijek jebem im mater kako ne može

  3. ћути да је по нашим стандардима тражило би ти да је компатибилан рам, компјутер истог произвођача и родни лист за сваки случај

  4. dajte neke sajtove za skidanje muzike

  5. sta ce mi mp3 konverter
    e ne drkajte me trebaju mi sajtovi za skidanje muzike

  6. Da skidaš muziku ok?

  7. imam problena
    stavio sam win7 na neki stari laptop i pošto ne može pola drajvera da se nađe oću da vratim na XP
    e sada fora što eo već pola sata bar "butuje" sa usb-a
    stalo na crnom ekranu i u drugom redu treperi crtica
    upomoć pls

  8. wrw se loše prebacio iso na fleš

    kreni opet da ga praviš ovako

    bolje stavi neki lagan linuks na mator laptop

  9. ма нарежи на цд и инсталирај, можда ти неваља флеш, можда се није добро пребацио. јеси са руфусом правио, који програм си користио?

  10. Eo uspeo sam nekako pre 10 min počela instalacija
    ovaj program što sam koristio za butabl usb sa sedmicom nije valjao za xp pa sam negde na internetu naišao na rufus i sa njim napravio
    stavio bih linuks al ovo ćale koristi da pušta muziku i čita novine, a ja ne mogu da mu glumim IT podršku pogotovo jer ne zna 3 reči na engleskom i potiče sa teritorije republike srpske
    nadam se da me razumete

  11. potiče sa teritorije republike srpske
    nadam se da me razumete

    Hahahaha Kapune krv mu jebem, nasmeja me baš.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.