IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. ако гледаш и7 и одличан лаптоп узми ауссову Н (ен, N на енглеском) серију. Одлични су и генерално најбољи и најефтинији избор што се тиче тог вишег сегмента

  2. Mogu da se nadju jeftini polovni, meni skoro nudio neki lik sto doneo iz Svedske (dal je ukrao ili kupio djuture) HP Elitebook sa i5 i 8 GB RAM za 220 evra, kaze to su mu malo skuplji modeli lolo. Ja rekoh ne treba mi takva masina nego nesto za jutjub i fejsbuk i uzeo (ne za mene) neki Thinkpad stariji za 110.

  3. gde si nasao tog lika, da ga i ja nadjem

  4. budite moji japanski goblini

  5. Taj lik je iz Pozege valjda, nasli ga preko nekih oglasa pa dali meni da zovem da vidim s njim sta ima. Objasnjavao mi kako su to dobri kompjuteri i da nece da koce ako u jednom tabu otvoren jutjub a u drugom fejs.

  6. Може ли неко да ми објасни разлике између типова рам меморија ддр3, ддр4 и ддр5?

  7. разлика је што нису компатибилне xexe

  8. Мене занима јел могу да користим плазма ТВ умјесто монитора, оно спојим преко ХДМИ ко да гледам филм. Која је разлика у репродукцији боја и пикселима и то, хоће ли ми дати вјерни приказ боја?

  9. Ako turas preko hdmi i hoce, ako ti komp prepozna TV, stavis rezoluciju koja odgovara.

  10. Mitke, razlika u brzino rada i frekvenciji.
    DDR2 Ima cini mi se do 800
    DDR3 1300-1800 tako nesto

  11. Sale d snajperist
    Ako turas preko hdmi i hoce, ako ti komp prepozna TV, stavis rezoluciju koja odgovara.

    Како мислиш ако ми комп препозна ТВ? Ја сам већ користио да гледам филмове, јел то то? Има ли који начин да се калибришу боје на том ТВ? Филипс неки од 32 инча није ни 2 год стар

  12. Samo prikopčaj kablom i to je, neće biti problema.

    A boje podešavaj tamo u opcijama tevea (gde su kontrast,osvetljenje itd.). ako ti je to baš problem.

    Ja sam koristio u par navrata kad mi je trebalo, nisam primetio nikakvu razliku u bojama, mada ja imam samsung, a on je bolji jbg!

  13. ево ја прикопчао сад, мало на црвеније боје иду на тв, говно. морам наћи начин да га калибришем

  14. то се ради на телевизору прике

  15. Па знам да се на телевизору ради али како, шта само нађем у менију и исподешавам боје?

    како се нубовски ђото осјећам кад оваква питања постављам јој

  16. еее ђе је радјард кад ти треба он се разумије у технику али не, сад је баш нашао да иде да туче жајка

  17. U Maradiku vandredno stanje, Žajk dig'o celo selo, dežuraju s' lovačkim puškama i papovkama.

  18. Добро је дебеовац да си успио сазнати гдје макар један од вукајлијаша живи