IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Trebam za vikend u Krušedol, pa ću proći kroz Maradik, javljam ako je prohodno.
    Žajk ako čitaš ovo, nemoj da me sačekaš.

  2. Lovim neki polovan laptop do 30k, šta mi predlažete? Ekran nebitan, procesor treba da je zverina i da se ne greje ko kalorifer, eventualno da može da se nadje sa docking station, al nije preterano bitno. Oću malo ozbiljnije da se bacim na programiranje, a mrsko mi desktop da njakam.

  3. Ti si tristoti programer na ovom sajtu

  4. On ti je Zhajkov drug. Dolazio na cet pre.

  5. Daj nek nam da Žajkovu adresu?

  6. Kacio je zhajk sliku kuce na nekoj temi. Ona tema ''daj da vidim tvoje nesto (sram vas bilo)''. Secam se da je imao lapmeriju haha i kalendar onako ispod sata.

  7. Ako vidimo kako izlgleda kuca, kapiram da je to dovoljno. Malo je selo, moramo je naci.

  8. Pod ''je'' mislim na kucu.

  9. Brt lamperija i čuka unutra je a mrzi me da ulazim sad u svaku kuću u Indjiji

  10. Slika kuce spolja brt. A ima i iznutra.

  11. a koji mu kurac bi stvarno za ono

  12. To je ok Pap
    Iz ona fora kad umirem ja dumreš i ti. Peder pakosni

  13. Citajte temu jbt, kaze da ima crkvu-pecenjaru u dvoristu ako nije lagao

  14. aahahahahahah
    Ne dirajte mi Žajka biće vam je*ana majka!!!1
    I ne skrećite s teme, dakle imal ko kompetentan da mi odgovori? :D

  15. Sacu ti posaljem u inbox, imam coveka koji radi sa IBM pro masinama

  16. Za programiranje gledaj neki ThinkPad, eventalno Dell sa i5 procesorom, ima ih za 200 jevrića na KP.

  17. кад оћу да однесем код ортака свој хард диск да ми пребаци нешто јел морам да подесим на слејв?

  18. Ako je ata hard, mora. Ako je sata, samo podesi boot order u biosu.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.