IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. На телефону сам па ме мрзи да цитирам

  2. pa nisu vazdušni hladnjak i obično vodeno hlađenje alternativa, nego jedini zdravorazumski izbor

    ne znam kakve veze ima ovaj asus laptop sa pričom iznad

  3. aa

    ma brate ti si lud, pisali smo o ovome
    https://i.ytimg.com/vi/Eub39NaC4rc/hqdefault.jpg
    wrw ti se nije učitala slika

  4. Akvarijum za svaku pohvalu

  5. ne znam kakve veze ima ovaj asus laptop sa pričom iznad

    Gejmerski laptop sa kombinovanim hlađenjem, dock je kad hoćeš vodeno da ga hladiš.
    https://www.asus.com/Notebooks/ROG-GX700VO/

    Rađarde, vazdušni kuler ima svoj limit ako nećeš da ti komp bude bučan kao fabrička hala

  6. ne znam, brate, burazer mi drži jedan do drugog dva kompa sa dva zver procesora od 400+ evra koji rade na preko četiri giga i ladi ih noktuama onim d15, renderuju procesori po pedeset sati bez prestanka, nit se išta čuje, nit se išta greje

    ne znam koje to limite normalan čovek probija, pa mu treba oprema iz nase da ohladi kućni računar

  7. нечујност кулера рађовог бураза за сваку похвалу!

  8. па зар сам сумњао ;) знаш ме - знам те ;)

  9. браво рађ твој буразер флегшипује исто као и ја

  10. MA TO TROŠI STRUJE BRDO
    RAČUNI PREKO 200 MARAKA STIŽU

  11. код нас рачуни и преко 200 евра иду.

    имамо и боље рачуне за струју од вас аахахахахахх

  12. Pokazi mi tvoj najbolji racun za struju i za mesec dana imacu bolji.

  13. јеси ли купио компјутер

  14. Kacmo kod Daniela aj da cujem vasa misljenja. Koliko kesovine na mesecnom nivou legne na racun:
    -Tarzanije
    -Dnevnjaka
    -Vukajlije
    -Ane.rs
    -Vajsa (srpskog)
    -Muskog m@n magazina

  15. Bacite mi linkove ovde ili u pvt da krenem sa ucenjem C-a. Nemamo literaturu na fakultetu pa ducim online.

  16. Pa guglaj, imaš milion kurseva i tutorijala

  17. Nasao ja par nego ako je neko imao iskustva da je neki bash bash bash dobar neka baci

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.