IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Možeš da uzmeš "Programski jezik C" Lasla Krausa od nekog etf-ovca, a imaš i na netu da nađeš

  2. Јел ваља ово срање за темплејт сајтове зна ли неко?
    http://www.wix.com/lpviral/stun-vrl-lil-seo?experiment_id=abtestbanner122400001&utm_campaign=vir_wixad_live

    Треба ми неки основни сајт за портфолио, значи слике, абаут, контакт и то је то

  3. jebeš video tutorijale, potrošićeš deset puta više vremena na ono što ti je jasno i deset puta manje vremena na ono što ti nije jasno, nađi neku knjigu kakvu god, pdf, i odma radi c++

  4. Ima knjiga tehnika dobrog programiranja Slobodan Obradović i uvod u programski jezik C Neka žena napisala, ne znam tačno

  5. Slobodan Obradović
    чудно име за жену

  6. kupi 2-3 knjie..ustedece ti vreme, bolje se isprsi za 2-3 hiljade nego da kopas po netu

  7. Ne mogu C++, jer mi C treba za kolokvijume i ispit, ovo tek programiranje 1.
    Fala Mlatoni saću pronađem.

  8. hahah zna labo

    radi kao programer za inostranu firmu - noću

  9. Ova knjiga je ok: http://www.mikroknjiga.rs/store/prikaz.php?ref=978-86-7555-349-6

    Gde to učiš programiranje, a da nemate nikakve zbirke ni knjige?

  10. radjard, zasijaju im oci kad kazem da sam programer.ozb capoon kupi knjige bice ti mnogo lakse, neces valjda da slusas likove sa kineskim akcentom na YT plus sto nemaju pojma da objasnjavaju, samo ce da ti podignu pritisak i da ti ubiju volju

  11. na fonu
    koliko ja znam nema knjiga lol vec su dali tipa 5 autora knjiga i uzmi nesto od njih

  12. нећеш положити

  13. jesi prodo knjige ya drugi semestar? trebaju mi osn org i proizvodni sistemi i matek 2

  14. Попуши ми курац ништа од тога нисам дао

  15. Čabarkapine knjige iz programiranja su NE-NAD-JEBIVE za uvod u programiranje!
    Kraus mu dođe koristan ako user već iole nešto zna o jeziku C ili Cpp. Meni je malo bio odbojan na prvo čitanje, ali kasnije, kad sam već dosta znao, mogao je da posluži kao referenca za neke naprednije stvari.

  16. kakav si nubara tuljane zapravo

  17. Imam stari laptop Lenovo Thinkpad T61, 15.4", model 6462-A49, mogu li u njega da stavim dva ram modula od po 4 GB (dakle 8 GB ukupno)?

  18. Detailed specifications - ThinkPad T61, T61p

    Supports maximum memory up to 4GB

    Recommended for memory expansion are 512 MB, 1 GB, and 2 GB PC2-5300 DDR2 SDRAM 667 MHz SO DIMM

    pretpostavljam da ne pričaš engleski baš najbolje, kaže da može najviše četiri giga da koristi

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.