IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. Jabučanac Jabučanac ti si srbijanac

  2. Radj jesi gledao heitful Eight*?

  3. ili ti Boh, znate što sam ovu sliku stavio, ovog brkatog?

  4. Gledao sam film ali povezati nemerem?

  5. on je meksikanac, i svima govori gringo

  6. Sata... Oklen ata od terabajta? Ma onu ploču, ono zeleno što pokreće glave i diskove i te fore... Je l pokušavao neko?

  7. Što ne pokušaš sam i vidiš?

  8. Windows xp koji verovatno jedini jos koristim ma svetu se rebootuje dok mi se komp ne pregreje i sam ugasi. Izbaci mi ono sranje da odaberem safe mode, poslednje sa kojim je radilo ili start normally i sta god da pritisnem sve isti kurac, mrljao nesto po biosu al nem pojma ja sta je tamo, trazio po netu sve neki kurci nista ne radi, ajte pomozite da ozivim ovo govno jos jednom

  9. Ako imas kakvih bitnih podataka mislim da mozes staviti cd nekog linuksa, ne pokrenes instalaciju vec samo isprobas produkt i prebacis na fles sta ti treba.

  10. Mozda je vazno da napomenem da je ukupna vrednost racunara uz svu opremu 70din

  11. Armin takav računar i ja imam
    XP jebe, desetke imaju oví sa malim kurtzem

  12. Al zato mi sa osmicama imamo koorčinu.

  13. Care tebe žena vozi ajd vataj džadu kad muskarci pričaju ok?

  14. a) Moguće da se pregreva i onda se restartuje i tu onda možeš samo da menjaš pastu/hladnjak, ali pošto si nub, onda odnesi u servis ili nahvataj neku budalu da ti popravi
    b) Sjebo si sistem, ali pošto si nub i nemaš ni CD, onda odnesi u servis ili nahvataj neku budalu da ti popravi

  15. Care tebe žena vozi ajd vataj džadu kad muskarci pričaju ok?

    Znači tako Bohore, počeli smo sa niskim udarcima lolo

  16. Haha a dobro ostani, ti si brat naš napaćeni

  17. Tako sam i mislio keru al ko sto reko vredi sva aparatura 70din tako da cu napokon da mu naplatim sve muke za ovih 10god izlomicu ga jebacu mu mamu hihiig

  18. Brt ajd ne budi pglu. Pasta je 12 min da se zameni, ja sam sam zamenio onda moš misliti jbt

  19. Nije samo to ne znas ti moje muke, bukvalno stvar koja mi je najvise uzela zivaca za zivota..
    Ako iscimam ortaka da mi reinstal windows i bude radilo zivece mada mrzi me i toliko da se cimam koliko mi je dojadilo govno

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.