IT Kutak - raznorazno pitanje

  1. elek da li secas se price sa ceta u vezi necijeg tate i rata 90ih
    musliman je u ptianju

  2. Coa, valjda ne gusis ventilatora da drzis na cebetu ili necemu sto ga davi?

    стоји на асталу одигнут РОКОВНИЦИМА.

  3. Onda ok jbg, mora se ocistit ponekad

  4. Black Stig
    Pošalji postekspresom, vraćam ti ga sređenog do petka. Za brojke imaš speccy i Aidu Extreme, samo skineš sa neta ključ.

    више ће постекспрес услуга да ме изађе него што ће да узму у сервису. џД

  5. Brt postexpress 2-5 kila ti je 300 ako je do 19h rok, a oko 350 ako je do 12

  6. ahahahaah Black, koji ti je ovaj?

  7. Imam sledeći problem-imam u stanu MTS-ov Open paket i WiFi radio najnormalnije do pre par dana. Onda odjednom ne može više da se nađe ni na jednom uređaju osim na samom kompu.
    Za sve koji bi pitali-"Pa, što ti je to toliki problem koristi net samo na kompu?!"-ulenjila sam se da se dopisujem i gledam snimke na YT sedeći i nemam igrice na mobu i ganjam se sa ukućanima ko će prvi do kompa...I naravno-najbitnije-zato što plaćamo taj jebeni WiFi.
    DakleM, pitanje je da li postoji opcija da je neko to isključio na kompu (i u tom slučaju kako da to ponovo uključim na Windows 8), ili je do servisa pa nas zaposleni u MTSu namerno zajebavaju radi razonode i unapred hvala na svakoj potencijalnoj pomoći.

  8. nešto ti se zaglupela sprava

    zovi tehničku podršku, daće ti uputstva korak po korak, ići će dosta brže, nego da ti neko objašnjava ovde šta treba da radiš

  9. seltik, nadam se da znaš ko je Ujak i da ne kačiš ove slike bezveze

  10. Prva stvar.
    Jebo ve windows 8.

    Druga stvar.
    Da li pise mozda limited kada se konektuje na kompu?

    Treca.
    Pozadi na ruteru ima mala rupica sa dugmencem restart, stisni je cackalicom, iglom itd. pa javi rezultate (to je vracanje na fabricka podesavanja sto znaci da moras ponovo podesiti ime mreze i pass).

  11. Sale d snajperist
    Prva stvar.
    Jebo ve windows 8.

    omg devojko, pa tačno se vidi da nisi hakker ;))

    zna se šta je za po kući, a to nije Windows 8

    i zaslužuješ da nemaš WiFi po stanu, kad koristiš nekakav noviji operativni sistem na kutiji za filmove i fejzbuk

  12. Liblet, pretpostavljam da si probala da isključiš i uključeš opet uređaj (ruter)??

  13. Uh, kakve burne reakcije...
    Sale, mislim kakvo nepoštovanje u obracanju, kao prvo, kao da se ne znamo ;) burazer je instalirao w8, ja koristim samo internet i word za prevod i to je moje celokupno angažovanje na računaru.
    Brkala sam nešto po Control Panel-u i našla da piše u advanced opcijama da je limited, odnosno zatvoren net.
    Hvala za savet za resetovanje, ja jesam restartovala ruter, ali promene nije bilo.

    U svakom slučaju, 'fala momci, ako ne upali resetovanje, zvacu podršku, pa druga da mi instalira neki drugi Windows, da me ne bije blam po Vuki ;)

  14. Zbog Dankana te pitam

  15. Rađ bojim se da nas je Ujak napustio...

    http://img.photobucket.com/albums/v160/dianalfn/smrt.png

    E Ljiblet probaj da držiš onaj taster za resetovanje 30 sekundi, onda ugasiš ruter, držiš i dalje 30 sekundi, upališ ruter, držiš još 30 sekundi i onda pustiš. Ako mu to ne pomogne zovi popa.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.