Prijava

Cuje se first blood i onda enemy double kill.A posle 13 min ide "nice feeded jinx, pls report our bot ty".

jedina dota koju sam igrao u životu je bio mod u warcraft 3 frozen throne i ostalo mi u sećanju

јесу у доти два хероји из воркрафта

Vorkraft 3 je majka danasnjih moba

i moja baba baš hvali mobe

Greota da je ne aktuelizujemo.

Dajte puške da se ubijamo breee aaa

Skini Call of duty, to ti je isto k'o da si služio vojsku plus možeš da pogineš bezbroj puta, a u ratu samo jednom

zene u vojsci mogu jedino da upravljaju dronovima..ako i to,..jok ajde nek zaposljavaju zene po gradilistima da guraju kolica i udaraju macolom

zene drvosece.nema tu muski zenski posao,nek uzmu lepo stil od metar i samo udri od pet ujutru pa dok se ne smrkne

Hahah pa nije ona stvorena da diže trupce od 100 kg jebiga

Ovo mi preporučio jedan autor - intervjui valda sa nekih 200 žena koje su učestvovale u dsr jednako kao i muškarci. E to su bile žene, a ne sad ove džiajdžejn https://www.delfi.rs/knjige/86514_rat_nema_zensko_lice_knjiga_delfi_knjizare.html

ni serena vilijams nije za vojsku a ne ovi nezni cvetici sto ih primaju.smesno.serena je igrala egzibicioni mec protiv muskarca koji je trista i neki na listi, unistio je.kaze realano bi bilo da igra protiv petstotog,razlika u snazi i izdrzljivosti je prevelika.i ko ce da nas brani ako se zarati.da nece mozda zene da masriraju 5 dana pod punom opremom itd..katastrofa.ko zna sta ce jos da nam nametnu, mozda covek nece moci da napreduje u poslu ako nema geja za prijatelja ili makar kineza

Sigurno već imaš geja za prijatelja, samo nisi provalio.

i jos se sad neke teniserke bune sto muskarci zaradjuju vise;pretrci 20 puta vise, igra 40 puta bolje i treba da ga plate isto ko neku jadnicu.jok ajde nek uzmu plasticne kurceve i nek nas jebu.nek kazu sto samo muskarci da jebu ocemo i mi da jebemo, 21vek je, sada postoje plasticni kurcevi i muskarci su duzni da ga primaju ako mi to zelimo

znam neke koji su mi sumnjivi ali nisu mi drugovi.nemam nista protiv njih ali protiv zena vojnika imam.ne osecam se bezbedno

Melkijades je moj gej prijatelj, poštujem njegovu odluku, ali kad mi je rekao da hoće u vojsku, rekoh mu da je rizičan za spavaonicu punu muškaraca, počeće da nasrće a među tim vojnicima ima i normalnih, strejt muškaraca. Pa je odlučio da me posluša i sad radi kao portir u banci

Labo je drugar kakvog je korisno imati. Neće izdati

kad bi mi neko rekao da je gej ja to sigurno ne bi sirio samo ne vidim razlog da mi to prica.jeste mi se jedan lik pozalio da ne moze da nadje ribu a ni muskarca.ja sam se samo nasmejao na to i to sam ispricao samo bliskim ljudima ali nikad nisam rekao ko je ta osoba,.mozda sam dao neku naznaku.ali nista konkretno.ja kad upoznam nekog novog obavezno u njegovom prisustvu pohvalim dupe neke zenske ili sise da mu dam do znanja sta me zanima.ma to uradim bas brzo kad nekog upoznam da on vidi za slucaj ako je gej tako da sa mnom odma zna na cemu je.i onda naravno ako vesto krije da je gej tako da ja to ne mogu da provalim onda nemam nista protiv ako je gej