Prijava

Председник Тадић је управо изјавио да је због великог притиска опозиције био приморан да распише ванредне изборе за децембар!
Чему се надате од ових избора, а шта мислите да је реалност?

Sjaši Kurta da najaši Murta. Ne vidim razlog za ovako bombastichan naslov, dechko.

Какви избори? Председнички? Парламентарни? И хоће Ђоковић да буде нови председник? Збуњена сам, не знам како да се понашам, ово ће бити први пут да излазим на гласање.

Jel zajebavaš ili stvarno?
daj neki link

Збуњена сам, не знам како да се понашам, ово ће бити први пут да излазим на гласање.

Bash si mlada, devojchice. Hocesh da se druzhimo?

nema ništa ni na mondu ni na blicu

Ne mozhe Djokakoka da bude precednik, kad NE PLATJA POREZ!

LOLe nevaljalče!

O ne, sta cu sada sa svog zivota...

lole trole! sram te bilo!

Ja mislim da Tadić slabo jebe. Slabo do nikako.

http://www.danas.rs/danasrs/politika/vanredni_izbori_18_decembra.56.html?news_id=212640

eto linka, kad slože kampanju onda izbori, ako se ne ispune uslovi za kampanju onda možemo oči da izbijemo s izborima... ne troluje LOL, troluje Tadić...

EDIT: i još hoće da mi za Svetog Nikolu pravi izbore, zna li on koliko ja posla imam taj dan?

Nije ni čudo što pedeset odsto građana smatra da nema potrebe glasati, sve će biti isto ko god da dođe.

Раде Лацковић за преЦедника!

Biće isto,samo će se zamijeniti vlast i opozicija,a tako će u narodu drugi biti zadovoljni a ostali ne.I tako u nedogled.

Izbore zaista planiraju za decembar, to je provereno. Vrlo je jasno i zašto: tada je zadovoljstvo naroda najveće, slavi se, kupuju se pokloni, kurci-palci, tuki-maki, suše-muše i mozak ode u želudac a žuti i ne budu tako loši.

Раде Лацковић за преЦедника!

Jedino ako Rade postane predsednik, biće jasno da se Srbija konačno pomerila iz gliba u kom se nalazi još od onda kad je Đurađ Branković ispalio Janjoša Hunjadija u Drugom Kosovskom Boju.