Prijava

treba vam zabraniti da igrate evropu bruko

Avangardno, nema šta

Ono je kao da igra sa napretkom iz krusevca, koji nije dosao da izgubi. Poveli i igrali finije od njih na pocetku, na 11 rikardo pogodi precku, posle kola krenula nizbrdo.

I jedni i drugi amateri, nijedan nije u partizanu da valja, rikardo nekad valjao sad ne valja ni on, kod njih igra tomovic sto je igrao za reprstaciju, namestio jedan gol.

Moze da prodje partizan a moze i da ne prodje, jer ne igraju ni za kurac, a ne zato sto ovi kiprani nesto znaju.

3 B E 3 D A
B
E
3
D
A

Partizan bi bio gotivniji klub da nema navijace iz Lipolista koji se pretvraju da su iz Sapca

koje mucne scene na kraju :/

Navijači su skandirali "uprava" i očekivali su da će igrači uzvratiti sa "napolje", ali su odbili.
U jednom trenutku se može videti kako jedan navijač silazi do fudbalera i ulazi u raspravu, a umalo i u fizički sukob sa jednim igračem koji je odbio da ga posluša. I to nije bilo sve

Danas svi igraju fudbal.

300 iq potez ljudi. Groblje sad ide u ligu konferencija da farmuje koeficijent protiv Maltežana, Letonaca i Islanđana.
Čmarom oko kurca LOL

Možda je sve ovo deo većeg i avangardnijeg plana

Sprdati FK Partizan u vremenima kada njegova odbrana podrazumeva rizik po zdravlje, zivot i bezbednost je najnizi nivo do kog je ciganski napredni mozak pao. Nije da ciganski mozak nije navikao na habitat u kojem je menstruacija krmace Miljane Kulic bitnija vest od protesta poljoprivrednika, ali mnogo je ipak...

usudio bih se reci da zivimo vreme kad je Srbija najnize otkako ima drzavnost. Odgovoran je svako ko je vecina u drzavi, glasaci sns, navijaci dzvedze, paori koji gledaju pink... ustvari to je jedno te isto, isti narod.

Ni trunku cojstva ta vecina nije pokazala. Ali da bi znali sta je cojstvo, trebali bi procitati neku knjigu, a znamo da pomenute vecine od knjige beze ko necastivi od krsta.

U necemo da vas sprdamo boli me bas pa kurac
Govna ste i treba da se ugasite jebeno jer ste bruka i lopovi i pusaci vucicevog kurca za Zeljka Obradovic ko vas jebe
Lizali ste Tadicu mosnice svojevoljno i svidjalo vam se sad lizete Vucicu al su vam kisela samo
Govno je govno

navijac dzvedzde bilo koga u ovom svemiru optuzuje da je pusac vucicevog kurca... o majko mila u kakvom paralelnom univerzumu ove napredne amebe obitavaju

bombas, pametan si covek, iskusan, ostvaren, zdrav, prav, sta te vuce da se identifikujes toliko sa ovom polu-kulturom sport fanboja da toliko intimno prihvatas stvari koje nemaju ni promil veze sa tvojim vrednostima i onim sto si ti, i da zbog toga imas toliko mrznje prema nekim ljudima koji to ne zasluzuju, i isto tako glorifikujes neke druge ljude koji takodje to ni malo ne zasluzuju.

pogledaj se sa strane, odmakni se, fanatizam je zlo. ako te uhvati, to na zalost ne vidis, al pricaju ti ljudi.

a mi te za toliko znamo ovde, nije da nije.

secam se kolko si bio ispizdeo za ono bombas zvezdas, krenuli smo kao zajebanciju, nisam ideju imao da ces bas tolko licno da shvatis. na kraju mi bese glupo

zanimljivo mi ponekad da te poprckujem onako, kad vidim da se i ti primas i shvatas to tako, donekle. shvatas tako, jel da?