Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Ја могу кад оћеш од 9 до 14:30, после сам у школи до 19:30, па неђе око 21, 22 идем да се дрогирам. Ти само јави је л можеш неки термин да уфатиш. Најбоље негде око 20 хасова, ово време неко, тацу и ондулатори сви ту. :)

    Ja sam ti na faxu do 5-6 osim srijede tada sam do 8-9(nemoj se cudit sto je ovako kasno ETF je to), a moze bilo koji drugi dan oko 20:00, i ja idem poslije da duvam, pa mozemo rezultate naduvani da vidimo

  2. i ja idem poslije da duvam, pa mozemo rezultate naduvani da vidimo

    hahahahahahah

  3. ŠOMI, TUNAJT, VI DAJN, IN HEL!

  4. Peki hoće li se svih 28 mečeva odigrati u jednom danu ili ćeš da ih rasporediš malo?

  5. Od 6 do 8 dnevno, moja procena.

  6. nisam u toku, skim se bijem i kad?

  7. 32. и 33. страна тебра.

  8. НАдам се да ћу ја да налетим на Костића, зато:

    Dechko a lokal patriotizam (bivši doduše lolo), a? Pu, niste ni trebali da postanete gracko naselje lololo

  9. mlogo mi baguje net, ne znam kuj mu kurac, pa neće dotvori pekijev prvi post sa parovima. nači Riči, moj ti spiči! a Džela koma, neverue:))

  10. Dechko a lokal patriotizam (bivši doduše lolo), a? Pu, niste ni trebali da postanete gracko naselje lololo

    Драже ми да се одмерим са Костићем него локал патријотизам ололо

  11. Nego ko će da pravi kvote ?

  12. Аланбет Тришо....

  13. Naravno, i džankozu da uposlimo.

  14. Ja sam od 5. do 8. na ekskurziji. Je l ima sanse da ne igram u tom periodu ili da saljem nekom sta da pise? lololo

  15. DAKLE, Riči, ja pišem ISKLJUČIVO u večernjim terminima, ne mogu ranije zbog posla, čisto da znaš ako ti odgovara.

  16. након што видех да ћу да избегнем колфилда (био у првом шеширу, где и ја), и шомару, што је најбитније (јер се нисмо укрштали), мислио сам лако ћу. а онда сам добио за противника црно (објективно, по мени најтежи из другог шешира). аупичкуматерину. а после, ако се деси да прођем, чека ме сос или хујо. весело, скроз.
    али, идемо на победе, па шта буде.
    после мене, пожелећете да вас је јебао роко сифреди, а не ја. опаааааааа

    едит: добро, шта је ту је, али још ми није јасно зашто смо се ми из првог шешира укрштали са овима из другог, а не из четвртог. може ли појашњење?

  17. Ma kad oćeš turšijaću te u rčmačma!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.