Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. POCELO JEEEEEE

    edit:
    crco jesi naglasila da protivniku uvjek ide plus? :D

  2. Hoće li biti linkovi na ovoj temi?

  3. DŽA, BU, pa odmah kršenje pravila

    - Nema ostavljanja komentara na definiciji koji sugerišu ko je autor definicije.

    Ajmo na kanter!

  4. Takmičenje počinje :baca konfete:
    http://www.youtube.com/watch?v=BgomX3qD-iA

    Da vas podsetim na neka osnovna pravila fer pleja na kupu:
    - Protivniku uvek date plus, kako biste pratili i njegov rezultat.
    (vidim vam pozitivne i negativne glasove na profilima, budite fer, ne budite pičke)
    - Nema ostavljanja komentara na definiciji koji sugerišu ko je autor definicije.
    - Nema ostavljanja komentara na forumu za vreme takmičenja koji sugerišu ko je autor koje definicije.
    - Posmatrači mogu glasati kako im je volja, na obe definicije dati plus, ili minus, ne mora da bude isključivo jednoj plus drugoj minus.

    Od 13.00 - 15.00h imamo dva duela:
    1.
    http://vukajlija.com/ljudi-slabo-pamte/467611
    http://vukajlija.com/ko-te-jeb-o-godinama-jebace-te-opet/467610

  5. Драго ми је што сам гласао, јер идем у град, па можда нећу стић све да испратим :)
    Са срећом сви остали :)

  6. sta je sa drugim duelom?

  7. Pu jebem ti, kakve rečenice. Nisam zadovoljan uopšte.

  8. Чрчо, ајд напиши у правилима да можеш за обе дефиниције да даш плус или минус, да не мораш да поделиш један плус и један минус... За сваки случај, можда нису људи сконтали...

  9. Извињавам се стварно, нисам видео правило, избрисао Чрч одма...још једном, извињавам се... :радим 1000 склекова:

  10. црно, биће јебено. зуце су изгледа најлакше за дефинисање.
    нешто нисам задовољан првим дефиницијама, можда је могло и боље.
    а након 7 минута је практично добијен победник, то не ваља. мада, видећемо. на крају.

  11. church pub
    Jedan nije postovao

    jel to znaci da ako postavi u pola 2, svejedno mu je rok do 3?

  12. Л0Л
    Чрчо, ајд напиши у правилима да можеш за обе дефиниције да даш плус или минус, да не мораш да поделиш један плус и један минус... За сваки случај, можда нису људи сконтали...

    O čemu ti to majke ti?

    Ahaaaaa.... Ma daj, banalno mi je, al ajde.

  13. I ja sam se zalepio za zuce, sve ostalo teško. Ništa, čestitam ti na pobedi .

  14. sedplas
    church pub
    Jedan nije postovao
    jel to znaci da ako postavi u pola 2, svejedno mu je rok do 3?

    Videćemo šta će da bude ako se pojavi. Ako ga nema posle 2 diskvalifikovan je. Ako postavi u dva, konsultovaću se i sa njegovim protivnikom. Možda je samo nesporazum u pitanju. Pominjalo se i 1 i 2.

  15. jel to znaci da ako postavi u pola 2, svejedno mu je rok do 3?

    Pa da, ali ako ćemo kao prošle godine, treba da dobije kazneni poen, kao ja onomad kad mi bagovao internet.

  16. jao da, kazneni poeni....

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.