Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Ahaaaaa.... Ma daj, banalno mi je, al ajde.

    Па гледам ове скорове на првом дуелу, мало ми чудно, па зато рекох. А и прошле године је исто било напоменуто ваљда...

  2. ја сам за то да се договоре и да се дуел одложи за вечерас, сутра, јер ће то бити одлична борба, обојица су добри, и штета је да се тако заврши (дисквалификацијом).
    мада, шта знам... углавном, ако се деси да се случајно сутра црно не појави, је л' могуће дуел померити за термин рецимо групе Ц?
    или да се одигра после свих? а чрчо?

  3. coa, jedna defka je vec postavljena, kako da odloze?

  4. Au Coa al' ti komplikuješ. :)

  5. Murinjo jesii li sperman?

  6. Па гледам ове скорове на првом дуелу, мало ми чудно, па зато рекох. А и прошле године је исто било напоменуто ваљда...

    Морам да признам да је и мени мало чудно.

  7. Ja sam svima dao pluseve koji su postavili. Dobre su defke.

  8. sedplas
    coa, jedna defka je vec postavljena, kako da odloze?

    касно сам видео. јебига. разочар'о ме шомара, мислио сам да може бар до полуфинала. мада, ова је и добра, нема шта.

  9. aleksandre ovo ne može da se odloži jer je biošoker okačio svoju i veoma je kul i lepo ocenjena. Ne bi bilo fer prema njemu.

    Moguće je da se pomeri i odloži, ali samo ako to znamo pre nego što ti okačiš.
    Može da se igra sa grupom C ili D nije problem, već sam jedan odložila od sutra za prekosutra čini mi se.

    E da, i nisu i Fejsbukmanijak i Vukašin javili termin.

  10. Denisx

    Murinjo jesii li sperman?

    Вид овог, што ме тактички испитује, и то. :)
    Нисам скроз спреман, одог гледат филм сад. Си ти спреман?

  11. Jedva čekam da vidim Cou i Crno sutra. :)

  12. church pub
    aleksandre ovo ne može da se odloži jer je biošoker okačio svoju i veoma je kul i lepo ocenjena. Ne bi bilo fer prema njemu.

    Moguće je da se pomeri i odloži, ali samo ako to znamo pre nego što ti okačiš.
    Može da se igra sa grupom C ili D nije problem, već sam jedan odložila od sutra za prekosutra čini mi se.

    E da, i nisu i Fejsbukmanijak i Vukašin javili termin.

    да, касно сам видео.
    мада, биошокеру, јебига, могао си да видиш да није активан већ 6 сати, и да му пустиш певете :п (тако бих ја урадио)
    мада, не кривим те, договор је договор, све је чисто, шта сад да се ради.

  13. мада, биошокеру, јебига, могао си да видиш да није активан већ 6 сати, и да му пустиш певете :п (тако бих ја урадио)

    Problem je u tome što nisam ni ulazio na njegov profil, trema me ubila, usro sam se dok sam piso defku :D

  14. Problem je u tome što nisam ni ulazio na njegov profil, trema me ubila, usro sam se dok sam piso defku :D

    Hahahahahahahahahahahaha

  15. Rivalu, imaš pvt, da utanačimo.

    Loksi, bojim se da ćeš se, kao i mnogi, razočarati.

  16. јебига, могао си да видиш да није активан већ 6 сати, и да му пустиш певете :п (тако бих ја урадио)

    Ovo je bila praksa tokom prošlog kupa. Ne puštaš definiciju, ako ovaj drugi nije online.

  17. Sve neka razočarenja. Nema toga lolo :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.