Prijava

Vilijam Mozli i Ostin Holins navodno postpisali, lol pa ovo su tri crnca amera za jedan dan.

Volite crnce vidim... XD

Ja sam protiv dovođenja crnaca u tim jer je to sramota, crnci nisu ljudi već životinje

Каже Тринки да је хтео тим са доста домаћих играча али да га је неко саплитао стално, Драган Милосављевиће је био већ договорен али ето, ''искундачило се''. Ћоки Ћоки где ће ти душа..

Hahaha ma da evo čitam sad, još gledam od jednog ovog amera agent demantovao da ovaj dolazi u Partizan. Na kraju ni drugi neće doći i eventualno ćemo se do februara morati zadovoljiti desetkovanom ekipom gde je gomila otišla, a došli Gordić i jedan amer. Onda ćemo u februaru vraćati ovu dvojicu-trojicu što ih poslasmo kao na pozajmice.

Očigledno se sprema savršena uvertira da Trinkijeri najdalje na kraju sezone napusti klub, a verovatno čak i ranije.

Indirektno je prozvao naprednog limara da ne zeli tim za prvo mesto, vec za prvu pratilju. Da je pametan, sad bi napustio klub.

Pa to se zna laganica, samo su džaba potrošili Trinkijerija i na kraju će njega provući kroz blato u fazonu ETO ON JE KRIV NEZNALICA, VIDITE DA MI RADIMO, SLUŠAMO ŠTA HOĆE NAVIJAČI, AL NE DA NAM SE...

Prozvao neko nekog da ne želi titulu lol.

Kao, jebem te u usta biću drugi izinata, al neću ni treći da budem.

Najgori bombijev izgovor ikada.

potpisali Bircevica, do mojega

Znači Partizan će za sledeću sezonu biti sastavljen od domaćih igrača koji su pred penzijom, najviše crnaca u istoriji kluba, još 2 stranca ovako sa strane i još 2 naša igrača.

Opet, dokle god igraju, i trude se (ginu za klub-žargonski rečeno) boli me uvo koliko imaju godina i odakle su.

sad vidim da Gagic i Jankovic idu u Grcku, dakle nije dolazak Bircevica oborio ukupni IQ, vec je mozda trenutno i veci od prosle sezone...

Janković valjda na pozajmicu ide, isto što uradiše i sa Nikolićem.

Za Gagića ne znam

EDIT: Doduše jasno je meni da se ova dvojica 99% neće vraćati u Partizan naredne sezone nakon isteka pozajmice.

Koliko su realne ove priče oko Gaudloka ili Enisa?

Ne znam koliko su realne ali ako pređu kod vas još po 9 penzionera će da se besi svakog dana. Šest za Gaudloka, tri za Enisa.

Pa neće obojica da dođu znači besiće se ili 6 ili 3 penzionera na dnevnom nivou ;)

Jadne bake i deke. :(