Prijava

Nevezano za navijacke skupine, partizan i hajduk uvijek bili klubovi za koje se navijalo svuda. Uostalom, ona sranja krenuše od zvezde i dinama na maksimiru

Pametnom dosta

ајде усташама дамо паризана а они нама хајдука то је једино фер

ajduk osnovali srbi partizana tudjman

pametnom dosta

Paća najgore što se Srbskoj košarci moglo dogoditi. Guta gomile i gomile para, umnožava kriminal, talentovani klinci više nemaju mesta da se razvijaju pored kojekakvog Kameruna, Senegala, Indija i Pakistan. Znaš kad će taj klub opet da napravi Bogdanovića, Veličkovića, Pekovića, Vujanića...

тое обрадоглуов модус операнди дај ми 10 најбољих играча и можда ти освојим 3 титуле за 5 сезона

al nas izlozio kirkara lol vrv uopste nije lozana kako se predstavlja, nema sanse pametan je decko svira u bendu posto advokat de da bude takva paljevina odbijam da verujem u to

*vaccinisan lol

Ma vacina mu udarila na mozak, pao iq na 78, vidiš da taj jedan ispit ne može da položi dve godine. Nije ni čudo da navija za Paću, to je taj mentalni sklop.

Kako pljuste kompleksi
Nikad necete biti avantgarde bajo

sad me ovo “bajo” podseti na desingericu, lik prica sa miroljubom i svaka druga rec bajo, bajo haha

A miroljubu svaka druga “bato”

Doduse ne znam u tom podcastu, ali prije je stalno govorio bato, pod mač bato

Ma de je govorio, vrv si gledao remixe ko kad gledas hajlajce tekmi kaes auuu bajo sto ovi brzo daju golove

Ne dipr caro govorio je bato malo cesce

Bas se ti sjecas, pa ne govorimo o nestoru pa da se sjetis svake izgovorene rijeci hehe skech

Bajo, govorio je bato kad je pricao o teokratiji i dusanovom carstvu sta bi sve moglo da se desi sa polupancima u ono tamo vreme, i kabi se obnovilo bajo.

Bato je posle govorio jer ga je to popularizovalo bajo, pa je isao po emisijama bato samo da bi narod to cuo i bio srecan

Posle je prestao da govori bato bajo, dok ovaj desingerica bato stalno prica bajo bukv

Jbg doslo je i ovo vreme

Samo da cigani ne pomognu slucajno, draze mi je da mandovi budu zakucani za jos jedan poraz dole nego da prodjemo u plejin
Nikad usluga od dusmana

Partizan je vecan, to zapamtite

посисај ми говно и ти и спорцка усташка творевина ајде лок ову ђавољу тему више

Bravo legendo
CIJELI SJEVER SADA SE VESELIIII KURAC DEVELIII U USTA SAD VAM STAVLJAMO