Prijava

Au batke dvostruko smo urekli žabare, ko ima pare nek gurne sve na Engleze ima se oparite ljudi verujte mi

1. Suviše je to čvrst, iskusan, namazan i bezobrazan tim da bi izgubio jedno finale od nekih tamo Engleza.
2. Englezi su školski primer nacije koja po svim parametrima dobrote i pravde gubi finale evropskog prvenstva kod kuće. 60.000.000 džindžera koji se za nešto manje od 2 sata od drti koki vinidžouns šupaka pretvaraju u obične šupke, je epilog suviše dobar da se ne bi i dogodio. Bio bi red da neko od Italijana oda počast preminulom Dijego Armandu, vrv bi Insinje bio najprikladniji za takav posao. Tipa brane se 117 minuta i uvale neku poluregularnu sramotu od gola, po čemu su svakako čuveni. Žabari su zaslužili, Škoti i Irci su zaslužili, svi mi smo zaslužili.

Ćale od drugara iz srednje je sveštenik negde u Alemaniji. Ovaj uzeo prezime Paraklis kako bi lakše putovao i radio neke stvari preko, iskopali su nekog grčkog pretka od ne znam ni ja kad. Kako je to uopšte prošlo da dobije grčke papire jer mu je nekakav askurdjel bio Grk, blage veze nemam. Stigli su sa kopanjem do kosovskog boja i našli i tamo nekakvog pretka.

Bitno je jako ko su ti preci jer genetika je čudna stvar - nekad se baciš na pradedu i čukundedu, ćale misli da su te iskurvali ili zamenili u porodilištu, ne ličiš ni na koga i odudaraš od čitave uže rodbine na svaki mogući način - jednom rečju, da ne bi ponavljao greške nekog svog pretka (što nebrojeno puno ljudi radi) valja znati to stablo koliko god je moguće.

Teča i burazer od tetke su mi bili, svojevremeno, prilično divlji i nasilni. Mada s obzirom da je teča nikšićki grmalj nije ni neko čudo. Ostatak familije skroz na mestu, mirni, bistri ljudi (i ova dvojica su bistri). I sestra jednom ucrnugoru iskopa knjige o tom plemenu koje sežu baš daleko u prošlost (Crnogorci recimo znaju i čuvaju te stvari). Dodje do raznih likova, neke babe što je valda pobila preko 40 Turaka sabljom i još raznih mrča koji su imali slične sklonosti. Posle nam je sve bilo jasnije :)

Solidan alibi za nasilničko ponašanje XD

Ej Boh zašto si mi pucao u noge
Brate je l znaš ti šta je bio moj prapradjed u 1634 godini ajde nemoj da se zajebavamo

Elem ima smisla što Melk priča geni su zakebana stvar i nemežeš pobjeći od njih

kakva je familija teča jebeno

mi smo iz crne gore, čukunđed pobio neke turke pa morali da beže - ovo na sirotinjsku spiku automatski ko napiše

jel igrao fudbal mozda teca, melkor?

Igrao desnog bega XD (UKRADEN SKETCH)

Da kako je ovo završilo na ovoj temi...

Moji voljeni žabarski Cigani.

Za Talijane navijam
Tj protiv engleza

Ne znam kako čoveku uopšte padne na pamet da u 121. minutu uvede dva nezagrejana igrača da šutiraju penale, i ko da klincu kom još nisu odvojili prirodu od društva i igrao je očajno čitav meč, da šutira peti. Neshvatljivo.

Drago mi za kjelinija, ustvari generalno Italija najbolja na prvenstvu, skroz zasluzeno

Aha. Vrv najslabiji tim koji su poslali na neko prvenstvo u zadnjih 50 godina, ali igrali su ubedljivo najbolji fudbal. Izbacili Belgiju i Španiju, a i protiv ovih papaka su imali kontrolu u 80% meča. Kijelini i Bonući neverovatni.

Vrv najslabiji tim koji su poslali na neko prvenstvo u zadnjih 50 godina, ali igrali su ubedljivo najbolji fudbal

ovo je istina, jako ironična reprezentacija