Prijava

Kakav pas štakorčeta ju ju

Na Totalu sam Bombi sta god da je to
Nekad sam gledao Real i samo pratio sta Modric radi kakav pregled ima i sta sve vidi jebem ti dan nadljudski je

Mada sam pisao o ovome milion puta haha

Da, primjetio sam da bohor i šmo poštuju modrića i njegove fudbalske sposobnosti

М О Д Р И Ћ

Ала игра Њука мој

Džaba lažna nada, šiti okreće ovo, kraj 2:5

а лидс што је размонтиро челси

важно да је челси највеће успехе остварио кацу срби играли а сад кад им играју усташе и албанци губе од лидса 3 0 ново појачање црвени картон ее мајмунчино црна

E da ne pričamo nešto o fudbalerima današnjim previše - ko vam je omiljeni, najbolji, najkorisniji itd? Meni lično ovaj momak, iskreno, nisam video boljeg i korisnijeg fudbalera godinama. Nešto kao hiper Nemanja Matić, kad bi ga nabudžio na plejstejšnu

https://www.youtube.com/watch?v=cJiP7x_BJL0&t=175s&ab_channel=SVMM

Оооо да, Горецка је играчина, још је био преталенат тамо негде у ФИФА 13 ја мислим....

Данас Хојбјерг доста потцењен, Жоржињо исто, Берарди, кад не мрда из Сасуола већ годинама, а рекао бих и Леао ал' добија доста простора сад кад се помиње уз трансфере од 100 милиона евра....

Ćoržinjo jedino što se glupira kod izvodjenja penala, sve ostalo je odlično, mada bolji je daleko Gorecka od svih njih (bar po meni) jer je mnogo jači i izdržljiviji, ne gubi lopte i razume igru i stanje na terenu jako dobro. Vrhunski igrač.

De Brujne, ostali nek se poredjaju

Lako biti De Brujne u Sitiju, i Embape u PSG.

Lako je biti De Brujne... koji si ti jebeni trosac resursa

Pa jeste lako kad oko sebe imaš Gundogana + ostatak ekipe koji će savršeno da se ubaci, pokrije ti grešku, napravi prostor...Debrujne je igračina prvoklasna, nema priče, ali realno igra u najboljoj ekipi na svetu gde mu je sve podredjeno. Mesi je vrhunski igrač takodje, ali kad su otišli Ćavi i pre svega Inijesta ništa nije mogao da napravi protiv ozbiljnih ekipa, u masu utakmica su ih deklasirali.

Ne znam dokle ti dobacuje percepcija, ali ajde da probam... Najbolj ekipa na svetu su zato sto je on tamo i njemu slicni... nije njega najbolja ekipa na svetu dovela kao neformiranog. Ma sta jedem govna uostalom

Kolko se covek ne razume u fudbal, lako je biti de brujne u sitiju ahhah vidim da si na fizickom preskakao lastis