Prijava

auu i ja sad video :O

627 je jednom rekao ,,Ne gledam nista sto je sponzorisala kladionica,,

Ovom prilikom samo da se najebem milosne bavarske matere onom bajernu raspalom što mi prodao tiket NISTE POBEDILI A SVEJEDNO IMA DA OSVOJITE TU KURČEVU LIGU SMORNU KOJU OSVAJATE PO MILIONITI PUT SEMKU LI VAM GU JEBEM MANDOVSKU AL AKO NEKA NIČIJA NIJE DO ZORE GORELA BIĆE I TA ALIANC ARENA U RUŠEVINAMA JEDNOM NEKA

Noni Madueke, još jedan ofanzivni igrač, ali ne špic, u Čelsiju. Šta li rade ti ljudi tamo jebe lud zbunjenog.

челси некад са руским олигархом као власником клуба и српским играчима јури титуле по ПЛ и ЛШ и ЛЕ а сад јуре 12о место са украјинцима и американцем пропадните незанимате ме уопште!!

Ajde sad da se lozimo jer smo pobedili u prijateljskoj utakmici kad vec u utakmicama koje nesto znace gubimo.

Šta je ovo na Enfildu čoveče?

Krenuo da gledam o drugog, reko aj biće borba. Tup tri nula za dva minuta, reko ok svejedno, gleda mi se basket. Tražim strim - četri nula. Reko jbt mnogo ovo. Krenuo basket, ovo ono, reko aj pogledam rezultat, sedam nula. Zinuo sam bukvalno kad sam video.

kako je ovaj VAR udosadio fudbal

Aj nemojte srati da toliko var smeta bgt

ma nije nego gledam čelzi sinoć, lopta pogodi u ruku onog iz dortmunda ali ruka bukvalno jedva odvojena od tijela, aaa penal penal aj da čekamo 5 minuta da vidimo je li penal. jeste penal aha Havertz promašio, ništa aj sad da gledamo još 3 minuta je li neko slučajno ranije krenuo iako to nije imalo nikakav učinak na ishod. makse

Jest smara ali vracanje na prethodni setup kada su random polu rtd sudije mogle sa 2 odluke da useru utakmicu mi se jos vise gadi. Ne obratis paznju toliko na to kad gledas tekmu kao neutralac ali kad cekas tiket ili u mom slucaju igraju zvezda ili liverpul pa se stresiram bas ne zelim da nas neki sudija osakati bez potrebe

Nije problem var, naprotiv

Ali odgođeno dosuđivanje ofsajda je prevelika debilana druze vidis da je ofsajd dosudi ga

Sinoc haverc daje gol da bi oni provalili da je ofsajd bio vec kod dodavanja ka sterlingu idi u picku materinu dosudi odmah ocigledan ofsajd a ne cekas da da covjek gol i onda kao evo ofsajd to ubija igru brate

Hezno daj brt jbt kako nije imalo nikakvog uticaja na ishod kad se jednom od tih pajsera što su prerano ušli u 16 direktno do noge odbila lopta nakon stative i samim tim je direktno učestvovao u igri. VAR je najbolji izum ikada i omogućava fudbalu potencijal da postane najsavršeniji sport svih vremena, e sad što se još uvek ne koristi kako treba jbg to su što bi rekli naši stari GROWING PAINS.
VAR je perfekcija za nas autiste koji pratimo fudbal i kojima je jedino bitno da sve bude pravedno i da nema krađe, prošlo je vreme vas mangupa što ste voleli na brzinu da pretupate gol ili dva iz ofsajda jer jbg sudija nije vido ćuti i igraj dalje. Pa bolje i da mi 'ubija igru' šta god to značilo ako će uvek nepogrešivo da donese pravednu odluku. Još samo da ispeglaju ovo KURČENJE izvođača penala koje mi toliko ide na kurac, kad se zalete pa naprave dva koraka pa U POTPUNOSTI STANU pa onda opet krenu i šutnu. Nema toga bate ako si krenuo u zalet nema više stajanja jebeš to, golmanima si ionako maksimalno smanjio šanse ovim rigoroznim poštovanjem pravila da moraju da budu na liniji do trenutka šutiranja lopte, daj onda i izvođačima malo rebni neku kontrolu nešto, mora da znaš da daš šalu i da primiš šalu.