Prijava

Arsenal sigurno deluje protic Palasa, ajmo decki do tituly

Vidjeh juce izjavu Kontea kako se popisao po svojim igracima, nazvao ih sebicnim i lenjima, svaka mu na mestu

hahaah Roj Hodžson sa svojih 75 ljeta se vraća na klupu palasa
Možda sad kad je oteran onaj rasista i hejter Vieira naš Luka kapetan momčadi povrati svoje staro mesto u startnoj postavi

Luka Modric ti je u Realu brt

Ma jeste znam nego pričam o boljem Luki

ahha jel moguce da se cika roj vraca looooooool

Још само хари редкнап да се запосли типа у тотекему и пали се машина
а погледајте глуперду Нагелсмана шта ради у Бајерну мртав ладан губи титулу од мртве борусије где играју искључиво неки јангстери ахахахахахаха
ал добро пичи он ка финалу ЛШ

Ne maleriši mi tu jebo te udrogirani bajern da te jebo ne budu li sad ispušili za ligu načiću te
još samo da se zaposle mark hjuz sem alardajs alan pardju kris kolmen mik mekarti stiv meklaren martin jol alan kurbišli pa da se vratimo u zlatno doba

Ma šta bundesliga, imaju deset i kusur u nizu, LŠ je staza slave i jedini preostali ešalon gde treba da se zapinje

Barselona kurac, Junajted kurac, PSG kurac vaistinu je zlatno doba fudbala

stiv kopel i pol džuel

Martin onil i Dejvid oliri

Šta se dogodilo sa češkim fudbalom? Ne znam da više uopšte imaju ijednog dobrog igrača.

Jebiga visok standard postavili igrači kao što su bili Nedved Koler Rosicki Berger Poborski, sad im ide jedan sušni period, slaba generacija. Mnogo nade ulažu u Adama Hložeka ali ne verujem da je on taj kapacitet.

U drugoj ligi igra sad, u Viktoriji Žižkov, a seti se kakve je ocene nekad imao u menadžeru kao wonderkid eee

Ma razumem da je slaba generacija, ali nerealno je da nemaš ni jednog igrača u nekom Čelziju ili bar Interu. I Rumuni su baš kilavi, Turci takodje, nemoguće bre da u jednom trenutku imaš Mutua, Kivua, Altintopa, Nihata...I onda spadneš na ovo sad.

Za mene večni dvaesčetvoro godišnjak