Prijava

visual studio 2010 il 2012.
sa 2012 ne moz da pravis setup.exe, pravi klick once aplikacije, al nije lose za apdejte sa servera ako pravis nesto za veci br ljudi. namenjeno vise windoewsu 8.

dzabe su sa majkrosoftovog sajta

Ево скино сам осмицу, биће довољно за почетак.

ne treba ti win 8. ovo sam ti vise pomenuo kom sistemu je vise namenjen koji visual studio (i to samo po nacinu kako automatski pravi setup fajl)

Ma nemoj da koristis VS 2010 ili 2012 ako ti je slabiji komp. Skini VS 2005 ako nadjes jos negde...

Ево ради ми осмица поприлично добро...мислим да 10 и 12 баш и не би могли...

Skini VS 2005 ako nadjes jos negde...

tesko... moyda neki torent negde

Pa express ce se tesko naci... Mada, moguce je da jos negde moze da se skine... A na torrentu naravno ima sta hoces... :)

Ima li ljudi koji se razumeju u PHP? Treba mi pomoc oko neke skripte,verujem da nece trebati vise od 15ak minuta posla..

Postuj skriptu i problem pa ti možda neko pomogne, samo nemoj da nalepiš sav kod u komentar nego iskoristi http://pastebin.com/

Snasao sam se hvala na pomoci. Fora je sto sam morao da napravim .php stranicu i da je okacim na host, tacnije, nije moglo preko bloggera jer se nema pristup onom folderu sa fajlovima, stajaznam..

Nisam našao mesto gde da pitam , pa reko ajde ovde, možda je neko imao iskustva (Pošto se ja baš i ne razumem u taj deo).

Evo o čemu se radi, Na nekom serveru sam pokušao više od 10 puta da se zakačim na jednu bazu podataka(preko PHP-a), ali grešio.
I sad mi on automatski stavlja zabranu da ne mogu više da pokušavam da se povežem sa bazom, jer smatra da je pokušaj haka.
Sad ja trebam da promenim tu Variablu za Max Connections Errors sa 10 na neki n broj, kako bi mi dozvolio i dalje da pokušavam da sredim stvar(nadam se da ću sada uspeti bez greške).

Pošto te Variable nisu lake za promenu, da li neko možda zna na koji način da se promeni to, ili na koji način da dodelim sebi SUPER privilegije?

Hvala unapred :)

Kakav server, tj. hosting je u pitanju: dedicated, shared? Ako je shared hosting, pitanje je možeš li da odradiš override postojećih vrednosti.
Kakav je pristup? CPanel? SSH?

Ако неко може да ми преради овај задатак. Задатак функционише али нисам задовољан. Хоћу да ставим аргументе у прајват.
Едит: Сајт ми гута угласте заграде.

#include <iostream>
#include <string>
/napisati klasu fudbal ciji atributi su : ime i bod i treba da obezbjedi ispis klubova sortiranih po bodovima/
using namespace std;
class fudbal
{
public:
string ime;
int bod;
public:
fudbal();
void unos();
string vrati_ime()const;
int vrati_bod()const;
void print();
friend void sort(fudbal d[]);
};
fudbal::fudbal() {}
void fudbal::unos()
{
cout<<"Ime:";
cin>>ime;
cout<<"Bodova:";
cin>>bod;
}
string fudbal::vrati_ime()const
{
return ime;}
int fudbal::vrati_bod()const
{
return bod;
}
void sort(fudbal d[],int n)
{
for (int i=0; i<n; i++)
for (int j=i+1; j<n; j++)
if (di.vrati_bod()<dj.vrati_bod())
{
fudbal z=di;
di=dj;
dj=z;
}
}
void fudbal::print()
{
cout<<"\t"<<ime<<"\t\t"<<bod<<endl;
}
main()
{
fudbal s20;
int n;
cout<<"Koliko klubova unosite:";
cin>>n;
for (int i=0; i<n; i++)
si.unos();
cout<<"\n\n";
cout<<"Uneseni podaci su:\n";
for (int i=0; i<n; i++)
si.print();
sort(s,n);
cout<<"Sortirani podaci su: \n";
for (int i=0; i<n; i++)
cout<<si.ime<<"\t\t"<<si.bod<<endl;

}

Sejo, uzmi STL vektor i u njega spakuj bodove i STL algoritam sort da ga istandrče, nema potrebe da to implementiraš a i efikasnije je.

Морам да кажем да ми се ич не свиђа то.

Такав ми је задатак, са овим аргументима. Само хоћу да их пребацим у приватне, али увијек нешто зајебем.

Jebem ti, sloši mi se kad vidim ovaj pejst na vukajliji, idi kopiraj to na pastebin.com pa okači, ovako se nikom ne gleda. Ne moraš ove metode od tri reda da definišeš u cpp fajlu, stavi slobodno unutar klase, preglednije je.

Хоћу да ставим аргументе у прајват.

Argumente u prajvat? Misliš atribute? Stavi atribute pod private, a metodu za učitavanje, sortiranje i ispis definiši u klasi, umesto u main-u i rešio si problem.

Sejo, samo stavi ime i bod u private sekciju a u main-u za dohvatanje njihovih vrednosti zovi metode vrati_ime() i vrati_bod().

Ма уреду је, ООП сам почео да радим однедавно, па сам релативно добар. Јебе ме ово сортирање и позивање низова, али то ће ми профа објасни. Хвала.