Prijava

Brt cenim komentar, ali stvarno imaš bolest objašnjavanja, lepo je to Cara uočio davno.

Nije to loša osobina, ali je mogu neki ljudi shvatiti kao soljenje pameti.

Ne pravim je prvi put, jedino što ne mogu ovde guanciale naći pa koristim slaninu.

Slanina, kap ulja, sveže naribani parmezan, žumanca, špageti, biber, so, malo vode od kuvanja. Belog luka bez.

Ko stavi bilo šta drugo, tipa pavlaka, rđom kapo dok mu je kolena.

shvataj ga kako hoces, ja preventivno to kazem svakome ko pomene karbonaru posto sam svakakve abominacije video i jeo na zalost

Naravno, rekoh da cenim komentar.

Najviše sam viđao da je ljudi unakaze pavlakom, jer ne znaju napraviti da bude lepo kremasta samo sa osnovnim sastojcima.

Kulinarstvo je opasan sport

Zakačio sam rendom zglob na palcu, nemam pojma kako

Ne rendom kao nasumični zglob, nego renda za rendanje parmezana

Meni većina pasti i rižota odgovara.
Nisam pretjerani ljubitelj karbonare konkretno... vjerovatno nisam naletio na dobru.

Za pastu mi posebno paše onaj pesto sos od bosiljka...

A znao sam recimo i noću, kad ogladnim, a u kući nema hljeba, praviti razne kombinacije koje bi neko nazvao abominacijama, ali su izuzetno ukusne.

Npr. skuvam pastu, napravim kajganu, i pomiješam to, usput dodam ajvara. Super ispadne, al je estetika 0.

Pa neka, svi rucavamo razlicito

Bubble waffle, uz to Milka čoko namaz i jagode.

Juče jeo tradicionalna litvanska jela. Sve stane u dve reči - krompir i prasetina. Ne preporučujem.

to je to selim se u litvaniju

File lososa kao takav

Za večeru cloud bread i pileći burgeri.

Таман сам у телефонском разговору опоменута на аутофагију, кад приметим да је и сама примењујем! Пошто мрррррррррррррррзим кување, накувала сам пола киле пиринча са неких 200 г млевеног кикирикија, убацила шта се нашло, мало црног лука, појела само пола, јер то је скоро две киле кад се скува, и данас додала још пола литре сока од парадајза.
Комбинација пиринча са ајваром је добра, али ајвар је, као што каже народна прича, скуп, и тако ће бити све док се не уплесниви.
Кад купите теглу покривену зеленом плесни, баците све заједно јер зелена плесан испушта токсине, није довољно одстранити је.

Gvakamoli, recept doteran po mom ćejfu

Piletina s dinstanim kineskim kupusom i mileramom.

Probao palačinke od kokosovog brašna. Okus kao da jedem kajganu s kokosom.