Prijava

Šta je to što stoji na raskrsnici i reguliše saobraćaj, nije policajac već radi na struju.
Dakle elektronski uređaj je u pitanju, ima crveno, žuto i zeleno?

Koji auto vozi Melk?

Melklaren

Učiteljica kritikuje Pericu: Perice dosta je bilo! Ne možeš biti tako neodgovoran! Bježiš sa časova, jedinice redaš, a neki dan si se i potukao!

Perica: Učiteljice, uopšte niste u pravu, evo pitajte koga hoćete u odjeljenju, ja sam ubjedljivo najodgovorniji od svih učenika. Odgovoran sam za one dve slomljene stolice, odgovoran sam za razbijen prozor u kabinetu muzičkog, odgovoran za to što je Pera slomio ruku, ono kad sam mu izvukao stolicu, evo, pitajte ih... I vi onda kažete ja neodgovoran! Stvarno nema smisla...

Pita Ciga ribu

- kako se zoveš?
- Mira.
- Aha, kao onaj golub.

Kako najavljuju pevača Esada Plavog?

E sad, Esad...

Kupio pevac esad plavi zuti auto.dosao kuci a majka mu kaze:sto zuti crni esade plavi

Postoje 2 načina kako se postaje baba/đed:

1. Tako što dobiješ unuka/unuku.
2. Tako što dobiješ potpunu zubnu protezu.

ние лоша скеч :Д

Zasto je Bog a zasto djavo siso na zemlju?
Iz istog razloga da vam jebe majke jer su lepe i dobre :)

„SEĆAJ SE DANA ODMORA DA GA SVETKUJEŠ. ŠEST DANA POKUSAVAJ DA BUDES DUHOVIT I SVRŠI SVE SVOJE VICEVE, A SEDMI DAN JE ODMOR GOSPODU BOGU TVOME I SVIMA OD TVOG KRINZA KAO I TVOJE LECENJE”.

( IMA GA NA INTERNETU )

Kaže devojka dečku: ,, Napali me! "
Dečko: ,, Ko te bre napao !? ''

„SEĆAJ SE DANA ODMORA DA GA SVETKUJEŠ. ŠEST DANA POKUSAVAJ DA BUDES DUHOVIT I SVRŠI SVE SVOJE VICEVE, A SEDMI DAN JE ODMOR GOSPODU BOGU TVOME I SVIMA OD TVOG KRINZA KAO I TVOJE LECENJE”.

:DD

Dogovorili se dva Muja i dva Hasa da svako od niih ispriča vic o njima četvorici i kaže plavuša auu perice nije to što misliš to je kačketić otišo od piroćančevog sina

- I koliko si platio taj Nikon aparat?
- 1500 evra, što pitaš?
- 1500 EVRA ?! Koji si ti konj, samo rasipaš pare na gluposti, i šta ćeš sad? Sad se možeš slikat s tim!