Prijava

Zašto je bananu napustio dečko?
Zato što je som
aaajajajahahahjashbvjahdjahahahahhahhHAHAHAHAHAHAHHAA

- Mujo mogli smo igrati karte?
- Ili šah ili pak domine ili pak za hokej.

Sjede četrnaest gusara na brodu

Kaže sadista mazohisti:
- Oćeš da te mučim?
- Hoću!
- Čoveče, pa zar ne slušaš i ne pamtiš bajate viceve? Naseo si na najstariji trik u knjizi. Da si u toku, znao bi da je jedino mučenje koje ćeš doživeti uskraćivanje patnje.

ide djecak kod drvorezaca da pregleda lakat zato sto ima pusacku nogu a drvorezac mu kaze : levoooooo

AHAHAHA HAH

zasto rudolf ima crven nos?
zato sto je krvav

AHAHAHAHAHHHHHHHHHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHA

Zaljube se Bosanac i Talijanka i kaže Talijanka:
- "Bacha mi a more (poljubi me dragi)!"
- "Kud ćeš da te bacim u more, neba ti?"
Ponovno će Talijanka:
- "Bacha mi a mor!"
- "Ajd kad si već navalila."
I baci Bosanac nju u more, a Talijanka počne vikati:
- "Ajuto, ajuto (u pomoć, u pomoć)."
A Bosanac kaže:
- "Nije more ljuto, već je slano!"

Idu kauboj, pas i konj nepreglednom pustinjom. Pas se saplete i pade.
- "Uh, kako ovdje zapeh kad nemam od šta..."
A kauboj začuđeno:
- "Svašta, nikad nisam čuo da pas govori."
Na to će konj:
- "Ni ja."

Ide jedna, odvratno, nemoguče, neverovatno, zla svinja šumom i naleti na dobru vilu.
Kaže joj vila:
- "Ajde bre svinjo, nemoj da si tako nervozna i zla, ajde ispuniću ti jednu želju."
- "Crkni!!!"

Idu dve muve ulicom, tećce jedna:
- "Gdje idemo?"
A ova druga:
- "Pa mogli bi u shoping."
A ova kaže:
- "Kako ćemo, taksijem ili pudlicom?"

Šta je brže ili zec?
Pa brže je uvek brže.

Ide konj pomoćnom trakom na auto putu, i pretiče ga mercedes najnoviji neki. Konju se od ljutnje diže kurac i stiže mercedesa na naplatnoj rampi kurcom i glavićem mu polupa štopove

Uđe konj na bicikli u pekaru i kaže daćete mi jedan hleb, pita ga prodavačica oćete crni ili beli, a kaže konj nije važno na bicikli sam.

Ne ide tako vic brate, nego koj kaze pleee

Naruče kornjače i splinter picu u Bucku onu najveću sa goveđom salatom i ne iseku im na parčiće i oni popizde i onda dođe Sekač i reši problem

Dođe Nole kod Federera na gajbu i upozna ženu mu i kaže : Birala Birka ćorava si Mirka

Kosio deda livadu u rajskom vrtu i izađe zmija ispod nekog kamena se bejaše sakrila i kaže dedi, idi deda uzmi uberi malo jabuke pojedi. Pa joj na to đed reče : MRŠ U PIČKU MATERINU ZNAM ZA JADAC I UZME NAPRAVI RAKIJU JABUKOVAČU BILA JE LJUTA KO ZMIJA!

Pitali cigu koja mu je omiljena pevačica?
-Ne da ukraden.

Otišao Vuk Karadžić u klabing i neke maloletnice ga napile, olešio se od tekile i nema ko da ga vozi kući i dođe Jernej Kopitar

dejancevi vicevi su smesni

uleće terorista u teretanu i diže sve tegove u vazduh