Prijava

On: Voliš li me ona:Ne On: ALO KURVO POLOMIĆU TE, KAČIŠ SE SA ČOVEKOM KOG ZOVU BICEPS

Он: Не могу више да задржим бол Она: Не помажу таблете ни сав алкохол Он: Ти то мене настављаш? Она: Живот се састоји од настављања Он: Волим те Она: Тако да лудо волим да речи двееее

on:koliko dugo zivis?
ona:upomoc

Ona: Reci mi nešto prljavo!?
On: Jebao bih te u povraćci mrtve tetke.

Smijaće vam se Novak na sahrani. Viđećete

je li moguce da ovakve teme postoje medju nama?

до јаја тема

Он: Колико имаш година?
Она: Боли ме глоооова.

''Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''
Reme

AAAAAAAAAAAHAHAHAH KAK JE NEKAD BILO KRASNO A SAD NIJE TAK KRASNO FAKAT ZASTO ZASTO

''Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''
Reme

E na kojoj temi je taj post?

TOOO OVO JE MOA TEMA. NEĆETE ME SPRDATI JER SAM 96

''Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''
Reme

PAŽNJA!!!! BUDITE OPREZNI. POSTOJE NEKI TIPOVI ŠTO UZMU TVOJU SLIKU SA PROFILA I STAVE SEBI NA GLAVU. ONDA IDU PO KAFANAMA I PITAJU VAŠE PRIJATELJE ŠTA ĆE DA POPIJU. TVOJI PRIJATELJI MISLE DA SI TI, JER SU VEĆ PRIJE TOGA PILI SA VAMA, PA PRIHVAĆAJU PIĆE U SUŠTINI BEZ TVOG ZNANJA. OD TOG TRENUTKA MOGU POČETI DA PIJU SA VAMA I NA VAŠ RAČUN. MOLIM VAS DA NE PRIHVAĆATE PIĆE OD LJUDI ŠTO IMAJU MOJU SLIKU SA PROFILA NA SVOJOJ GLAVI, JER JA SAMO JEDNU GLAVU IMAM I ONA JE UVIJEK SA MNOM. KOPIRAJTE OVO, JEDAN DJEČAK OVO NIJE KOPIRAO I ZA 14 DANA MU JE STIGAO RAČUN IZ KAFANE!

''Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''
Reme

https://www.youtube.com/watch?v=Rv7jRpS3b_4

''Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''
Reme

http://images3.kurir-info.rs/slika-900x608/mini-jugoslavija-aleksandrovo-subotica-jugolend-1328585176-32072.jpg

Mada moram se složiti da je sve otišlo u kurac. Ali ima to svojih prednosti. Nekada su neizvučeni nelordi bili prezaštićeni. Ponekad nisi mogao ni kreativno da se izraziš kroz utovar u raspalu nelordsku čmarinu, a da ne dobiješ bananu. Zato imam više trajnih banova nego Vučica ličnosti u sebi i Šana kilometara kurca. Sda ipak možeš da tovariš nelorda koliko ti duša ište i neće biiti banovan. Dobra strana je to kada hoćeš da se isprazniš, vidiš nerasta i istovariš mu govna na glavu. Na finjaka ako znaš put. Ako si neizvučen onda ćeš vređati keve i sestre i to se treba rešavati banančugom.
Problem je što sloboda da na sve moguće načine tovariš botine povlači i slobodu botina za čmarnom deobom i slobodnim širenjem prištinskih fora po sajtu. Jebiga...

Mislim da se namerno pušta ovo pijačarsko trolovanje i prostačenje da bi se nekim autorima dalo do znanja "tražili sto toleranciju, evo vam". Ali kad tad će se sankcionisati. I lako će se sankconisati jednostavnim pravljenjem granice između pijačarskih prozivki, goveđih trolova i nelordizma - odnosno lordovanja na finjaka i bacanja magije poput Burze Maradone i ostale gospode.

Bushido, nemoj jesti govna, nego odgovori na jebeno pitanje jersu i tebi bitne godine, andjele ?