Prijava

Djokara se vraca stvarnim vrednostima, nisu ga zavela svetla velikoga grada ko cacu Srkija.

Vratio zemlju gradu...average srb ga zbog ovog cina smatra budalom. Takva je genetika

Ne govori u tekstu o nikakvoj zemlji nisam siguran o cemu pricas

Bilo juce, vratio terene gradu i ugasio klub

Iskreno nisam znao da ima ikakve terene, znam da org taj neki turnir u bg i to je to, citam komentare sad

BRAVO! Eto sad nek uzme ko hoće… toliko su Djokovice pljuvali zbog tih terena, te prokleti, te uzurpirali, te porez, te ovo, te ono…
Eto sad Bobi i Breni nek vode, to su ipak svetski stručnjaci, a možda Miškoviću da daju, da preproda i “brendira”
+ 1354- 124

џД

Isprozivali ih trebali da prosire teniski centar kurac palac, djokovic dingospow preuzeo kormilo porodice vratio terene gradu ugasio klub

Za srbina nezamisliv akt. Al zipa, u istom danu kad se tipsarevic uclanio u sns.

https://youtu.be/5BGi0Bh6w20

Jel moguce da ovo jos niko nije linkovao na ovoj temi hahahah

Ajd sto srki tezak al de jos onaj indijanac da izgubi

Linkovah to ja neđe već

Na prošloj strani plidu, panaiju ti jebem

citam sad ovo sto cara pise, interesantno.

Ovo za tipsarevica sam video doduse na tnjiteru. Ne bavim se bas toliko Nolom, vidim ugl u komentarima spomnju dorcol, zgrade, kalis itd. Evo ne znam, gledam sta bih ja radio na njegovom mestu, mislim sta ce decko kad mu je cale tezak kreten pa spasava sta se moze spasti, bukv je jedini normalan u toj porodici, na stranu te nebulozne price grlim drvece i upijam energiju iz kosmosa.

Al bukvalno to, djokara putuje prebacuje loptu grli drvece a cale lezi na stotinama miliona rasporedjuje budzet uvlace im se svi preko dodika do mamine mame ocekujuci nesto.

Srki kakav je vrv je u fazonu vakcinisi se vise majmune vidi sta nam radis

ово око вакцинације је супер штос ал пошто је готова званично пандемија јбг хахаха мора нађе нешто друго да му кења

Aj objektivno, i danas je vristao na svoj tim. Napusavao ivanisevica.

Pun mu kurac svega tolerancije finoce lepote dobrote a da bude goat. Nedo bog naleti na onog raspalog pepea imaza pa glavu bi mu odvrno. I zene nema nigde sto je skroz pohvalno.

Novax na aknavog u polufinalu

Alkaraz kopira nadala da je to total fail. Alkaraz fed plus nadal lvl ogavnosti

6 1 6 1
мора алкараз још да једе пасуља да би добио новакса

Pomeo ga je a tipovali na alkaraza da je superior

Samo glumata nadala nista vise

само још да крене са стероидима и ето га надал вол 2.0

de bre ne serite, dobar alkaraz. pogledaj mu konkurenciju, drace ih ko od zajebancije bar jedno 10 god.

treba jos malo psihicki da poraste i ojaca (bukvalno) i to je to, djokovic gotov.

taman je smena generacija.

па кажем ја добар а биће одличан кад почне са стероидима шта није јасно

Meni je ipak drago da mu je bar jednom pokazao da je još uvijek tata. I još ima prilike da mu to pokaže naročito na travi. Alkarazu svaka čast, što kaže celt, draće sve redom dugo vremena. Ali neka malo nek osjeti da i Nole nije još za baciti.

U ovom meču, kad su godine u pitanju, taman su ravnopravni: Alkaraz premlad, Novak prestar, ni jedan ni drugi nisu na svom vrhuncu. Pa bez obzira na to prva dva seta su bila svemirska. Dalje nisam gledao, uzeo da učim. Nisam očekivao da će se desiti ono što se deislo, iskreno sumnjao sam u Novaka, rekao dosta sam vas gledao, dva sata, od mene dosta... I taman kad sam prešao jedan dio gradiva, pročitavm vijesti, Novak uzeo 3:1.